Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség így létrejöhet,...

Terhesség így létrejöhet, vagy csak túlaggódom?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve szedem a Milligest fogamzásgátlót. Mindig megjött a vérzésem, ám az utóbbi hónapokban 5 nap helyett 3-4 napig tart, gondolom a tabi elvékonyítja fokozatosan a méhfalat. Azonban ebben a hónapban volt egy elég komoly légúti betegségem, amire antibiotikumot nem szedtem, csak pár szem Algopyrint és Strepsilst, meg kakukkfüves köptetőt néhány alkalommal. Az Algopyrinnek utánanéztem és elvileg nem befolyásolja a fogamzásgátló hatását, sosem egyidőben vettem be őket, Strepsilst naponta 4-5 alkalommal szedtem 3-4 napig, ami azt eredmnyezte, hogy egyik délután elég komoly hasmenésem lett. Az azelőtti este 20 és 21 óra közt vettem be a gyógyszerem, hasmenésem a rákövetkező nap 17 órakor volt, és 20 óra körül be is vettem a következő szemet. A patikusnnál rákérdeztem, és a köptető sem befolyásolja a fogamzásgátlót. Peteérésre utaló jeleket abszolút nem tapasztalta szerencsére. Ma veszem be a 17. szemet, szóval a levél végén vagyok már, fájnak is a melleim, ami ilyenkor gyakran előfordul. Szerintetek?
2021. aug. 1. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
2021. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztaban vagyok, eppen ezert nem szedtem antibiotikumot.
2021. aug. 1. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!