Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elköttetés-meddősség?

Elköttetés-meddősség?

Figyelt kérdés

Két hét múlva megyek a nőgyógyászomhoz és szeretném magam elköttetni mert nem akarok több gyereket és egyszerűen annyira termékeny vagyok hogy hihetetlen. Spirál melett is lettem már terhes,megszakítással is.

Nem akarok többet terhes lenni. Tud valaki valami infót erről?


2021. aug. 2. 15:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Bárcsak én lennék ilyen termékeny. Évek óta próbálkozunk és egyáltalán nem jön össze.
2021. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Megvan az időpontod, de nincs róla infód? Vagy csak provokálni akarod a népet?

Google bőven ad neked infót, ha tényleg az érdekelne.

2021. aug. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Szomorúan olvasom. Kívánom sikerüljön minél hamarabb a baba.


Én bárkinek oda adnám a petesejteimet hidd el ha erre lehetőség lenne 😊

2021. aug. 2. 15:40
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Hát sajnos még elkötés mellett sem kizárt a terhesség.
2021. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Egészségügyi Törvény, az 1997. évi CLIV. törvény 187. § adja meg.


Családtervezési célból művi meddővé tételt kérelmezhet a cselekvőképes, 40. életévét betöltött, vagy három vérszerinti gyermekkel rendelkező 18. életévét betöltött cselekvőképes személy. A kérelmet közokiratban, vagy teljes bizonyító erejű magánokiratban kell előterjeszteni. Ezt a kérelmet 6 hónap múlva meg kell erősíteni és újabb 6 hónap múlva kerülhet sor a beavatkozásra.

2021. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%

Szia! Lehet ilyet kerni magyarorszagon? Ugy tudom szlovakiaba jarnak ki.


1 gyerek utan is lehet kerni elkottetest?

2021. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A fene kosz olvasom az 5os valaszt azt hittem tortent modositas itthon. Akkor nincs valtozas.


A spiral meddig vedett?

2021. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Miért akarnám provokálni a népet?

Nőgyógyászati vizsgálatra van időpontom,és majd ott megkérdezem hogy van-e lehetőség erre . Azért írtam ki hogy hátha valaki esetleg tud valamit erről az egészről. És igen,utána néztem olvastam róla de mindehol mást olvasok. Valahol azt írjak csak 40évesen csinálják meg,máshol meg azt írjak hogy fél évig bírálják...

Lehet sértő a kérdés ezen az oldalon de hol máshol kérdeztem volna meg ha nem itt a gyakorin ami ezért van.

2021. aug. 2. 15:43
 9/18 anonim ***** válasza:

"Én bárkinek oda adnám a petesejteimet hidd el ha erre lehetőség lenne 😊"


Van rá lehetőség, ez hívják petesejt adományozásnak. De kb senki nem vállalj a barkinek, mivel a petesejt stimuláció nem kejmenet.

2021. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az 5. leírta mi kell hozzá. 40 év, vagy 3 élő gyermek és ott a 6 hónap várakozási idő.
2021. aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!