Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 nap van a menzeszemig....

6 nap van a menzeszemig. Melleim nagyon fajnak, a derekam is, megjon erzesem van. Engedjem el ezt a hónapot is?

Figyelt kérdés
2021. aug. 3. 08:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
6 nap múlva kiderül.
2021. aug. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Szerinted mi megis honnan tudnank? Ha azt mondjuk igen,akkor nem is tesztelsz,ugyan ugy cigizel,iszol tavobb? Ha meg azt mondjuk terhes vagy,rohansz babaruhakat venni?
2021. aug. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Várj, megjósolom... 🤦‍♀️
2021. aug. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igen vagy nem..
2021. aug. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért engednéd el?

6 nap múlva esedékes a menzesz, tesztelj ha nem jön meg.

Megjegyzés: már megint egy unatkozó, türelmetlen nő...

2021. aug. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Semmit nem döntenek el ezek a tünetek, ha védekezés nélkül szexeltél, akkor lehet PMS vagy korai terhességi tünet egyaránt. De szerintem a legjobb, ha lemondasz erről a hónapról, és akkor legfeljebb kellemes meglepetés ér, és nem fogsz fölöslegesen idegeskedni rajta.
2021. aug. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Betti92 ***** válasza:
100%
Sajnos erre a kérdésre csak a pozitív teszt adhat választ,mert minden jelt hajlamosak vagyunk betudni terhességnek. Ne add fel mert annyira ugyanazok a menzesz és terhesség jelei hogy hihetetlen. Én már tudom egy ideje,hogy várandós vagyok,de még mindig nincs olyan nagy számottevő tünetem az alhas feszülésen kívül,hogy tutira pozi teszt nélkül azt mondhassam h na tuti terhes lennék.
2021. aug. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ez simán lehet terhesség jele is, de az a biztos ha elmarad a mensid, ill a pozitív teszt. Még lehet bizakodni.
2021. aug. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Annyira szeretnék mar anya lenni, tudom hogy tul pörgök de mar az álmaimban is ez van. Olyan csalódás amikor megjon...
2021. aug. 3. 11:16
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Sokan vannak még így ezzel, de ez nem vadidegenek problémája, kár felesleges kérdéseket kiírni.
2021. aug. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!