Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missie-t szedek,rengeteget...

Missie-t szedek,rengeteget dolgozom vendéglátásban,kimaradt 2 szem a második héten :/ teljesen elfelejtettem…. Mire szamitsak? Többi lent

Figyelt kérdés

Évek óta szedem, sosem maradt ki egy szem se…. Multhéten vérezni kezdtem amire számítottam is,majd elmúlt hétvégére de eredetileg most kell meg jönnie pénteken

Mikor csináljak tesztet? Ha most megjön szóba jöhet terhesség? Eléggé felborult a havi “rendszer” most

Mivel sosem fordult ilyen elő velem,nem tudom mire számitsak

Valaki hasonló helyzetben volt már?


2021. aug. 4. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön meg pénteken, akkor lőj egy tesztet reggeli vizeletből. De szerintem nagyon kevés esélye van, hogy terhes maradtál, ne aggódj.
2021. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom fogamzásgátló mellett nem jön meg, mert a gyógyszer pont ezt gátolja (ergo nincs menstruáció). Megvonásos vérzés van, ami akkor is van, ha terhes lesz közben az illető, mert maga a gyógyszer idézi elő.
2021. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem sok esély van rá, hogy terhes lettél mivel a gyógyszer gátolja a peteérést.

Én is missiet szedtem 3 évig és volt, hogy elfelejtettem egyet, de nem történt semmi. Folytattam vagy bevettem 2-t ahogy a papíron van az útmutató. És utána rendben volt minden.

2021. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 AlexandraL22 ***** válasza:
Ez ugye olyan dolog hogy mi nem ismerjük a te tested. Anyukám 1 gyogyszert kihagy és azonnal teherbe esik. A baràtnöm hol beveszi hol nem mert mindig elfelejti mégsem esett még soha teherbe.. 🤷🏼‍♀️
2021. aug. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Még nem kezdtem el vérezni, pénteken teszteltem de negatív lett

Holnap újra csinálok egyet,ha az is negatív akkor nem tudom 😁

2021. aug. 8. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!