Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tegnapi terhességi tesztemné...

A tegnapi terhességi tesztemnél 10 percig nem volt második csík,viszont 20p elteltével megjelent ez a nagyon nagyon halvány. Lehet babó vagy csak száradási?

Figyelt kérdés

2021. aug. 6. 18:35
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
PCOSem van így sajnos kiszámíthatatlan,hogy mikor jön
2021. aug. 6. 20:09
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Talán valami minőségibb teszt?
2021. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a legdrágább Predictor teszt is mindig ilyen.

De csinálni kell két nap múlva is, ha baba van, erősödik.

2021. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Éppen az isten háta mögött nyaralunk 30km-n belül ez volt az egyetlen teszt. Azért vásároltuk mert nagyon feszül a méhem és a mellem. Kedden jutok leghamarabb normália teszthez. Mindenképp beszámolok és reménykedünk :)
2021. aug. 6. 23:45
 15/27 anonim ***** válasza:
17%
Nekem ugyanilyen tesztem lett később pozitiv. Nem igaz hogy pár percen belül ki kell jonnie a 2. csiknak. Mindkét terhessegemnel először időn túl lett valami es később egyre erősödtek a tesztek.
2021. aug. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Bárcsak megadná a jó isten nekünk is most ezt a csodát..olyan rég próbálkozunk.:) de próbálunk nem túlságosan reménykedni moat ebben.Nagyon nehéz kivárni még 3 napot😊
2021. aug. 7. 08:11
 17/27 anonim ***** válasza:
16%

Nekünk négy év után sikerült, mikor már teljesen elengedtük. Férfi oldali probléma van, vagy volt, nem tudom.

Húsvétkor kellett volna megjönnie, szombaton. Kedden tudtam csak tesztet venni, erős pozitív lett.

Sokkot kaptam :)

Két nappal később HCG 1382.

2021. aug. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
74%

Az a baj,hogy a méh és mell tünetek sokkal inkább premenstruációs tünetek.

Jó,nekem is volt nyílván,innen tudtam,hogy terhes vagyok,de az...nem tudom.Azonnal tudod,hogy az nem olyan,ha nem olyan.

(Egyébként aki már szült egyszer annak teljesen egyértelmű.Olyan..anyatej szivárgás érzés,melltartót sem tudsz viselni annyira zavar minden)


Én mindig x-epil teszteket veszem.Viszonylag érzékeny és olcsó is.

Ha nagyon korai,max 3 hetes terhességet akarsz kimutatni akkor a drágábbak fognak kelleni,mert érzékenyebbek.

Clear blue pl kiírja azt is,hogy 1-2,2-3 vagy 3+ hetes-e a magzat.

2021. aug. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Amint lehet mindenképp veszünk normális,drágább tesztet..ez azthiszem expect volt..nem is hallottam még róla..sajnos még nem adatott meg a gyermekáldás így nem tudom mihez viszonyítani ezt a fajta feszülést az is simán benne van,hogy mensi mivel a PCOS miatt kiszámíthatatlan mikor jön😊 már az is megnyugtatott, hogy nem csak mi látjuk azt a nagyon halvány második csíkot. Ha nem is vagyok várandós ezt egy jelnek tudjuk be, hogy nem szabad feladni és haladnunk kell tovább ezen az úton
2021. aug. 7. 08:56
 20/27 anonim ***** válasza:
59%
Ugyanez volt nekem is, mint a 15os valaszolonak, elso tesztem 8 dpo délután lett halvány pozitív időn túl, mégis terhes voltam de sajnos az 5. Héten elveteltem. Most 1.5 hónapra rá 6 nappal mensi előtt reggel pozitivat teszteltem, időn belül
2021. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!