Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap este óta, folyamatosan...

Tegnap este óta, folyamatosan szúró fájdalmat érzek a két petefészkem körül. 13. Dpo. Holnapra nem várom. Soha nem volt még ilyen, szerintetek?

Figyelt kérdés

Illetve, mensi előtt 2 nappal mindig barnázok és görcsöket is érzek. Most semmi.

Tegnap délután hánytam,igaz kocsiba, és lehet attól de ez is fura mivel 5 perces utat sem bírtam ki. Hol ott imádok utazni autóval... Picit fájdogál a fejem is de az úgy egesznap 🤷‍♀️ teszt ma reggeli negatív..


2021. aug. 8. 07:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha negatív a teszt akkor NEM VAGY terhes.
2021. aug. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Én csak egyetérteni tudok veled. Ha szerinted soha nem volt ilyen, én hiszek neked, hogy soha nem volt még ilyen. Bár, már nálam fordult elő fejfájás. Sőt, őszintén bevallom, hánytan is már életemben. De ha te mondod, hogy soha nem volt még ilyen, akkor az biztos úgy is van. Szerintem.
2021. aug. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha terhesség miatt hánytál volna, akkor a teszted is pozitív lett volna. Mivel a hányás és más egyéb tünet csak akkor jelentkezik, ha van hcg. A teszt meg arra reagál.
2021. aug. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jólvan, írjon be magának szövegértésre mindenki egy 5öst. :)

Nem a fejfájásra gondoltam, hogy soha nem volt hanem arra, hogy szurkálást érzek a petefeszkemnél.. Illetve, hogy nem barnázok, pedig mindig szoktam.

De ha már ennyire okosak vagytok, akkor elmondom, hogy kb 7-8 éve nem hánytam.. 🤷‍♀️

2021. aug. 8. 08:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Én a kérdésedre válaszoltam, szóval itt max te vagy "erős" a szöveg értelmezésben. Mondjuk egy épkézláb kérdést nem tudsz kiírni normálisan, nem tudom mit pattogsz.
2021. aug. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Kedves kérdező! Fejfájás: könnyen lehet az időjárástól is. Különösen most. Légköri nyomás hirtelen változása sokaknál áll a fejfájás mögött. Hányás: gyomorrontás. Ettél vmit, amit nem kellett volna. Szurkálás a petefészek körül: sok ismerősömnél (és nálam is) a tüszőrepedés jele, nem a terhességé. Barnázás nem mindig jár együtt a mensivel. Kinek több, kinek kevesebb premensis szindrómája van. Nekem alig van. Ami tény: nincs annyi hcg a vizeletedben, hogy azt egytergességi teszt ki tudta volna mutatni. Akkor tüneteket sem tud még okozni. Nem, sztem nem vagy terhes, mivel nem állhat hcg a tünetek között
2021. aug. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Tünetek mögött, nem között. Bocsi
2021. aug. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Nekem amikor próbálkoztunk volt olyan hónapom, amikor szentül meg voltam róla győződve, hogy terhes vagyok. Abban a ciklusban olyan PMS tüneteim voltak, mint előtte soha, szúrt a petefészkem, rosszul voltam, magas volt a hőmérsékletem, volt 9 DPO-n egy kis vérzésem is, ami soha nem volt előtte (és utána sem).. szóval biztos voltam benne, de végülis nem voltam terhes.

Sajnos van ilyen, én sokat figyeltem magam, tudtam, hogy milyen PMS tüneteket produkálok, de mégis sokszor volt, hogy valami rendhagyó új tünetem volt. Semmit nem jelent, nem minden ciklus ugyan olyan.


A kora terhességi tüneteket nem a HCG hanem a progeszteron okozza, ahogy a PMS tüneteket is, úgyhogy ezekből nem lehet semmire következtetni. Amikor terhes voltam, tipikus PMS tüneteim voltak, de 11 DPO-n teszteltem, mert egy esküvőre mentünk és inni akartam. Akkor már pozitív volt a tesztem.

Persze lehet, hogy terhes vagy, nem tudom milyen tesztet használtál, de ha érzékeny, akkor az 13 DPO-n már szinte biztos, hogy kimutatja a terhességet.

2021. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhesség okozza a tüneteket, a teszt is pozitív lenne. Nekem már menstruáció előtt 5 nappal a 10.dpon pozitívak voltak mindkét babámnál. Nem vagy terhes
2021. aug. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Negativ a teszted, tuti nem vagy terhes!
2021. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!