Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt velemeny??

Facelle teszt velemeny??

Figyelt kérdés

Sokan szidjak a facelle tesztet hogy alpozitivat mutatott stb. Aki mostanaban hasznalta ezt a fajta tesztet mi a velemenyetek? Tenyleg becsapos? Most mar tenyleg nem tudom mit higyjek.

Ilyen az enyem.


[link]


2021. aug. 9. 15:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%

Ezen mit nem nem lehet eldönteni?!


1 vonal... magyarán nem vagy ez alapján terhes....


Ha 2 vonal lenne, nem kellene nagyító meg közönseg segítség 🤦‍♀️

2021. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Hányadik napon vagy? Ha bőven nem várt előtt, akkor lehet, hogy lesz belőle valami. Ha nem várt napján vagy, vagy már késik is, akkor ez semmi.
2021. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
54%
Nekem pont ilyen volt 10 DPO-n és terhes voltam. Csinálj reggel egy predictort az sokkal erősebben mutatja.
2021. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

9.dpon vagyok. Tudom halvany a masik vonal de annyira szidjak ezt a tesztet hogy mar nem bizom

benne hogy tenyleg pozi lesz.

2021. aug. 9. 15:51
 5/25 anonim ***** válasza:
20%
"9.dpo" 🤦
2021. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
43%

Minek teszteltek 9. dpo-n, de tényleg? Aztán meg jön a sírás, hogy nem értitek az egyértelműen negatívot.

Amelyiknek ugyanilyen volt és terhes lett, annak sem volt az ugyanilyen teszt pozitív.Bírj már vári 3-4 napot, a gyerekekre sokkal többet kell majd.

2021. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
42%
Miért nem szex után teszteltél egyből?! 🤔🤣🤣
2021. aug. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%

6-os. Nyilván pozitív volt, mert másnap a predictor és a digitális cb is pozitív volt. De örülök, hogy te jobban el tudod dönteni. Ráadásul mi az hogy amelyiknek?? Téged senki nem nevelt meg?


Én értem, hogy kémia terhesseg stb, de a menstruációd egy hét késéssel is megjöhet a pozitív teszt után, akkor is a csak akkor teszteltél amikor késett és ugyanott tartasz.

2021. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
48%
Én sem értem. Még gyakorlatilag be sem ágyazodott. Sőt.. Én maximálisan megértem, ha valaki türelmetlen, mert már hosszú ideje vár arra, hogy teherbe essen, de aki a 9. dpo-n tesztel, az is megérti, hogy TELJESEN FELESLEGES tesztelni a 9.dpo-n? Nem kell csodálkozni, ha egy ilyen kérdés utan valaki közröhej tárgya lesz.
2021. aug. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
40%

Te figyelj, nagyon okos, attól még nem lesz egy negatív teszt pozitív, hogy utána lett pozitív teszted is, hát ne fárasszatok már

innen már kikopnak a normális emberek esküszöm, aztán maradtok ti világtalanok

2021. aug. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!