Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív?

Szerintetek ez pozitív?

Figyelt kérdés

2021. aug. 11. 15:50
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
47%
Nem megkeseredett mamikrol van szo!! Ido előtt tesztelni szerintem felesleges. Sok nő nem tesztel meg fogan a baba, megjön neki észre sem vették hogy terhesek voltak ami ugye kémiai.. Itt azert irjuk le a véleményünket, mert sok nő tesztel idő előtt, majd menstruálnak aztan jön a nagy csalódás vajon mért nem maradt meg... Ezert javasoljuk sokan, hogy inkább pár nap késésnél. De 12 hétig bármi meg történhet. Ez nem rossz indulatuság.. Csupán tapasztalat. Én kivánom hogy mindenkinek aki babát szeretne mihamarabb jöjjön össze 🤍🙏
2021. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
28%
Ez az egyik legrosszabb teszt. Próbáld meg egy Facellel vagy Predictorral, ha baba van, mar mutatjak.
2021. aug. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
64%

Értem én, hogy valamivel biztosabb eredményt mutatnak a tesztek, ha már a kimaradt mensi utàn csináljuk, de egy ideje korán elvégzett teszten ha van egy halvány második csík, akkor az igenis pozitív. Ezek a tesztek csak hcg-re reagálnak, ha az nincs a szervezetben, akkor full fehér marad a tesztrész. Nyilván a megfogant embrió sorsa még bármi lehet, de sajnos ez elmondható egy olyan tesztelés után is, amit kimaradt mensi után végeztek. Ha teszem azt egy vetélés történik a 10. héten, akkor sem mondjuk azt, hogy az előtte készült tesztek negatívak, mert még bármi is történhet a 12. hétig. A kémiai terhesség ugyanez, attól még, hogy nem tud valami miatt beágyazódni, még megfogant, elindult, a teszt pozitív.

Nekem 5 alkalommal volt ilyen nagyon halvány pozitív tesztem, napokkal a "menstruáció" előtt, ebből 2 kémiai volt, 3 pedig csodás egészséges gyermek.

2021. aug. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
Szia!Halványan van ott valami de igaza van a többieknek hogy ez kétesélyes még.Várd meg míg kimarad vagy ha nem bírod akkor menzesz napján tesztelj újra.Sok sikert!
2021. aug. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
Ma teszteltél?
2021. aug. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:
Ma fogok :)
2021. aug. 12. 10:23
 27/62 anonim ***** válasza:
46%
Várjuk az eredményt. ☺️
2021. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 A kérdező kommentje:
Rendben
2021. aug. 12. 14:47
 29/62 anonim ***** válasza:
100%
Na kérdező? Mi az eredmény?
2021. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 A kérdező kommentje:
Ugyan olyan halvany
2021. aug. 13. 08:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!