Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes...

Lehetséges, hogy terhes vagyok? (haspuffadás)

Figyelt kérdés

21 hónapja volt egy szülésem, és 4 hónapja egy 10 hetesen elhalt terhességem kaparással befejezve. Már a 2. terhességnél is nagyon puffadt volt a hasam, most megint úgy nézek ki, mint aki 3-4 hónapos terhes. Vérzésem hét elején lenne aktuális, tehát ha baba van a dologban max 4 hetes lehetne.

Lehetséges, hogy ennyi idős terhességnél így fel vagyok puffadva? Pedig alig eszek valamit.


2010. aug. 29. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
bármi lehet. majd csinálj egy tesztet.
2010. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jövő hétvégén csinálok, ha addig nem jön meg. Nem szeretek csalódni. :(
2010. aug. 29. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
4 hetesen már egy jó uh is látja. És a teszt is.
2010. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia én tesztelnék.

Már kimutatná nekem volt haspuffadás olyan voltam mint egy lufi...de látom Te is az előzőeknél.Az utobbit nagyon sajnálom..sok sikert drukkolok.

2010. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Megvárom a szerdát, akkor lenne esedékes, és ha semmi, akkor csütörtök reggel tesztelek. Addig él a remény!
2010. aug. 30. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!