Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdára nem várom. Ha terhes...

Szerdára nem várom. Ha terhes lennék kellene már valamit éreznem? Mellfeszülés, haspuffadás, . (Mensi előtt 1 héttel már szoktak görcseim lenni és fájni szoktak a mellbimbóim, most meg semmi) Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 07:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Juj, én csütörtökre:) Akkor együtt reménykedünk. Nem feltétlen kell bármit is érezni, mindenki máshogy működik. Úgyhogy persze, reménykedni kell is:) Én az utóbbi hónapokban minden mensi előtt mást éreztem, úgyhogy most már nem tudom. Szorítsunk egymásnak:)
2010. aug. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szerdára nem várom! Már 1 hete mellfájdalommal küzdök, ami egyre erősödik. 2 napja csináltam tesztet, de még nega volt, lehet, túl korai volt még. 3 napja közdök a gyomorsavammal, bármit eszek. Nekem nagyjából ennyi. Nem érzem, hogy meg akarna jönni. De amikor a fiammal lettem terhes, semmit nem éreztem, csak kimaradt a mensi. De mindenki más, nem feltétlenül fontos, hogy bármit is érezz, attól még lehetsz terhes. Te mikor tesztelsz, ha nem jön meg? Én szerdán reggel talán.
2010. aug. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Akkor izguljunk együtt. írjatok, ha történik valami! Én is fogok írni.
2010. aug. 2. 07:56
 4/32 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem ez az első hónap, hogy nem tesztelgetek előre, mármint a nemvárt napjánál hamarabb. Valahogy ez most olyan jól eső izgalom, hogy bármi lehet még, hogy reménykedem. Szóval úgy döntöttem kibírom csütörtökig. Talán nem jön meg...

Oké, írok én is.

2010. aug. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék. Én csütörtökre nem várom. Tesztelni vagy aznap vagy csak másnap reggel fogok. Eddig voltak tüneteim, de tegnap óta egyre ritkábban van, így már nem tudom, mit gondoljak...
2010. aug. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én szerdára nem várom. Ma reggel csináltam egy tesztet, de szerintem negatív lett. Kb 2 perc után visszadobtam a dobozába, hogy ha negatív, akkor így jártam...Aztán meg reggeli után mikor ki akartam dobni látom, hogy van rajta egy halvány csík. Nem tudom mit gondoljak erről így inkább negatív. Tüneteim vannak: kemény a hasam és olyan mintha lenne benne egy kő, fáj a mellbimbóm és sokat kell pisilni járni, ja és álmos vagyok, de ez szerintem nálam nem terhes specifikus, mert mindig az vagyok.

Szorítok mindenkinek.

2010. aug. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Hello Csajok! Nekem is szerdán kellene nem jönnie. Semmi extrát nem érzek, a múlt hónapban sokkal inkább voltak tüneteim, de nem lett belőle semmi. Bemeséltem magamnak?! A tesztelést biztos, hogy nem bírom ki szerdán reggelnél későbbig.
2010. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
sziasztok én holnapra nem várom már van egy pozitív tesztem a hőmérsékletem 37,1-37,2 között mozog kicsit fájdogált a hasam de most reggelre mintha elvágtak volna semmi bajom sincs remélem hogy ez jó jel.
2010. aug. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Gratulálok Neked a babához! De jó neked! Én szerdára nem várom. Majd meglátjuk.
2010. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Lenne értelme holnap reggel tesztelni? Vagy csak csalódnék? Nem bírom ki! (szerdás vagyok)
2010. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!