Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme tesztelni minden...

Van értelme tesztelni minden mensi előtt?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve próbálkozunk babával,eddig mindig megjött, csak sokszor össze vissza. Igazából kíváncsi lennék akár csak kémiai terhesség sikerül e,mert ha 1 év alatt még az sincs úgy hogy 2-3 naponta együtt vagyunk akkor valami gond lehet,nem?
2021. aug. 15. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül van gond, lehet csak pechetek van.

Mondjuk ha összevissza jön meg, az nem normális. Szerintem kezdjètek el a kivizsgálásokat.

2021. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál,azt mondta hogy a fogamzásgátló miatt kell egy kis idő,hogy helyreálljon
2021. aug. 15. 14:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább ovulációs teszttel érdemes nézni, van-e egyáltalán ovu.
2021. aug. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Nekünk ez volt a 8.próbálkozós hónapunk, de megint megjött tegnap...

Mi is szinte vagy mindennap, vagy minden másnap együtt vagyunk ovu körül, de még semmi. Az előző ciklusban kezdtem el az ovu tesztet használni, mutatja az LH csúcsot...annyira bíztam benne, hogy sikerül, de így sem. Így most az ovu teszt mellé megprobálom figyelni a hőmet. Jövő hónapban lesz az esküvőnk, ha addig nem jön a baba, akkor októberben elkezdjuk a kivizsgálásokat. Rettegek, hogy olyan bajunk van ami nem orvosolható és hogy sosem fog sikerülni a baba :(

2021. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!