Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés minden ciklusban...

Peteérés minden ciklusban ugyanakkor van? Nőgyógyász UH-val megnézte, most 9mm-es, azt mondta 24mm-esen reped meg, tehát a peteérésem a ciklus 22-23.napján van, és ezek szerint minden hónapban akkor van. Többi lent.

Figyelt kérdés

2021. aug. 17. 09:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
3.hónapja próbálkozunk babával, csinálom az ovu teszteket amik a ciklus 9-10.napján kezdenek el erősödni és kb a 12.napon a legerősebbek, sajnos pozitívat eddig nem sikerült elkapnom, de azt gondoltam hogy akkor 12.napon lehetett a legmagasabb mert utána már mindig halványodott az ovu teszt. Azt hittem eddig, hogy ekkor van a peteérésem, de ma reggel voltam hüvelyi UH-n és doki azt mondta, hogy 9mm-es a tüsző, tehát a ciklus 22-23.napján fog megrepedni mert 24mm-esen szoktak. Úgy tudtam ciklusonként változhat, hogy mikor van peteérés. Ti hogy tudjátok?
2021. aug. 17. 09:35
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Válts orvost ha ennek nem hiszel. Dr.Gyakorit nem javasolnám, de biztos van valaki jó szakember a környéken. 😊
2021. aug. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A tüszők tényleg 20-25 mm között repednek meg és ha minden ciklusod ugyanolyan hosszú akkor igaza van, hogy mindig ugyanakkor van az ovuláció.

Az ovu és a menstruáció között eltelt idő, ideális esetben kb 14 nap, az mindig ugyanannyi. Tehát ha a 14. nap van az ovu akkor 29. nap jön meg, ha 20. nap van akkor 35. nap jön meg, stb. Nem biztos, hogy neked pont 14 nap, de az biztos, hogy minden hónapban ugyanannyi idő.

Nekem változik, hogy mikor van, de ezzel együtt a ciklus hossza is változik.


Ha az ovu teszted nem pozitív a 12 napon akkor tovább kell tesztelni. Most ebben hónapban akkor a 18.-19. napon érdemes elkezdeni és addig tesztelni amíg pozitív nem lesz.

2021. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ma hányadik ciklusnapon vagy?

Milyen hosszúak a ciklusaid?

2021. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ma a 12.ciklusnapon vagyok, nem teljesen pontosak a ciklusaim, április óta így jön meg, ápr:27.napra,máj:30.napra,jún:30,júl:27.napra, szóval váltakozik.
2021. aug. 17. 11:36
 6/11 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló: ha az ovu és menszesz közti idő mindig 14 nap kell, hogy legyen, és a doki most azt mondta, hogy 22-23.napon lesz az érés, akkor kb 36 napra kellene megjönnie, nem? Nekem sosem volt olyan hosszú ciklusom :O
2021. aug. 17. 11:40
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Hát nem muszáj 14 nap legyen, viszont ha 10 nap alatt van, akkor az túl kevés. A lényeg, hogy neked lehet, hogy 10 nap lehet, hogy 14, de mindig ugyanannyi.

Egyébként a 26 napos ciklus az a 12. napi ovuval ki is jön, úgyhogy olyankor elképzelhető, hogy tényleg a 13. napon volt az ovud. Viszont ha 29 napos akkor az inkább a 15-16. napon lehet.

2021. aug. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem lehet hogy nincs tüszőrepedés?
2021. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7-es köszönöm szépen! :)

8-as, nem tudom pontosan van-e tüszőrepedés...:/ Többször nézték már UH-val és volt 15mm-es pete, most 9mm-es, de azt, hogy meg is repedt-e nem tudom...mitől nem repedhet meg?

Tipikus ovus tüneteket produkálom (hígabb folyás stb.)

2021. aug. 17. 21:08
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó de 15mm és 9mm a ciklusod hosszához kicsik a 12.napon. És mivel az lh sem egyértelműen pozitív lehet elindul valami aztán végül nem reped meg hanem összeesik.

Progeszteront néztek már?


Hogyan csinálod az ovu teszteket? Délutáni vizeletbol mindig ugyanabban az időben, előtte 2 óráig nem szabad inni, pisilni

2021. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!