Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nézzetek rá légyszi a tesztemre?

Nézzetek rá légyszi a tesztemre?

Figyelt kérdés

Együttlét óta 8nap telt el. Nagyon rövid a ciklusom 23-24nap. Maradt egy teszt itthon és megcsináltam.



[link]


[link]



2021. aug. 17. 13:46
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
68%
ami kis halvany csikocskat látsz az a reagens helye ahogy a vizelet atnedvesitette. Ez a teszt teljesen negatív!
2021. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem a reagens, rózsaszínnek látom és vastag is, de 2 map múlva már egyértelmű ha plusz vagy nem. De nekem 9dpon volt ilyen terhesen.

De olyan is volt, hogy ilyen volt mégsem voltam terhes, ilyenkor kb bármi lehet.

2021. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
46%
Most tényleg nem azért hogy megbántsalak, de te mit látsz ezen a teszten, ami miatt egyáltalán felmerülhet hogy terhes vagy? 🙄 szerintem ez egyenlőre full negatív 😕
2021. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
8%
rozsaszinnek látod 😂😂😂LoL
2021. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
46%

Teljesen egyértelműen pozitív.


Ettől még sajnos nem biztos,hogy terhes leszel de biztató :)


Akik nem látják,boldogtalanok,frusztráltak,itt élik ezt ki...

2021. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
62%
15# 8 napja voltak együtt!!! 8!!! Hogy a viharba mutatná a teszt ?? Uramisten mennyi buta nő van te jó ég
2021. aug. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
72%

Ez negatív! De ennyi idő után nagyon nem jó ötlet tesztelni, még a pozitív is jelenthetne kémiai terhességet!


Az esedékes menstruáció elmaradása után 5-7nappal érdemes tesztelni, reggeli vizeletből, 10-es teszttel.

2021. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
35%
NEGATIV
2021. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

Feltettem egy tesztet hogy mi a vélemény. Elég lett volna egy normális válasz hogy ez negatív.

Tudom hogy korai tesztelni,azért csináltam meg mert közeli lejáratú volt és biztos voltam benne hogy semmi sem lesz rajta,de ilyen lett. Gondolom hibás vagy a lejárata miatt selejt. Életemben nem volt még a kezemben pozitív teszt azért is tettem ki hogy ez most mi? Hátha valaki tapasztaltabb ebben! Nem azt írtam hogy terhes vagyok,és tudom hogy lehetetlen 8nappal együttlétből baba de akkor is meglepett a teszt. Azért ne egyetek meg😂

És köszönöm a sok szemét választ. Az ember már kérdezni sem tud ezen az oldalon mert a sok fotel huligán azonnal szétszedi a másikat.

És igen! Tudom! Majd pár nap múlva teszteljek...szót fogadok és pár nap múlva majd tesztelek újra,de ha esetleg azon is lesz valsmi megengeditek hogy kirakjam?🙈aki normálisan szólt hozzá,nekik köszönöm szépen 😍

2021. aug. 17. 18:27
 20/45 anonim ***** válasza:
38%

Jaj szard már le ezeket a bunkó unatkozó nőket.A pozitív tesztekre is azt írják mindig hogy negatív. Van rajta valami és ez tény! Lehet hogy hibás de lehet hogy valami elindult.

Drukkolok!

2021. aug. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!