Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nézzetek rá légyszi a tesztemre?

Nézzetek rá légyszi a tesztemre?

Figyelt kérdés

Együttlét óta 8nap telt el. Nagyon rövid a ciklusom 23-24nap. Maradt egy teszt itthon és megcsináltam.



[link]


[link]



2021. aug. 17. 13:46
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
63%
Nektek kell szemészetre menni mert akárhogy is nézem ez pozitív teszt. Erősebb lesz ez majd. Persze semmi sincs kőbe vésve mert lehet akár kémiai is de ez a teszt akkor is pozitív.
2021. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
60%

Utolsóval teljesen egyetértek!

De szemészetre nem kell menniük mert látják ők de csak azért is azt mondják h negatív hogy ne örüljön a kérdező!!!

Szánalmas!


Ez pozitív teszt!!!

2021. aug. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
44%

Na itt jön ki az igazi magyar mentalitás. Csupa rosszindulatú emberek. Amikor lát az ember egy pozitív terhességi tesztet és arra is képes azt írni hogy negatív na az már tényleg az irigység netovábbja.

De azért várta hogy lássa és megnézi látja hogy ott a második csík de akkor is azt írja a nyomorék rá hogy negatív.

Kérdező ez egy pozitív teszt. Kívánom hogy erősödjön és baba legyen. Ne vegye el a kedved ez a sok rosszindulatú ember.

2021. aug. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
25%
35. Hetes terhes vagyok. Szerinted mire vagyok irigy? Egy negatív tesztre? Atyaég. Magyar mentalitás 😂😂🤦🏻‍♀️
2021. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
35%

Én meg 33 hetes, a 2.gyerekkel 🤣 én sem tartanám magam irigynek 🤣

De láttam már pár tesztet, na nekem ezek mind negativak voltak...


30#

2021. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
63%

Teherbe esni nem kell megtanulni de értelmezni a látottakat azt igen!


Pozitív a teszt és kész!

2021. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

Felesleges ez a vita egyébként.

Ha pozitív akkor pozitív örülünk neki,majd pár nap múlva meg fogom ismételni a tesztelést. Ha meg negatív akkor negatív majd tovább próbálkozunk.

2021. aug. 19. 18:35
 38/45 anonim ***** válasza:
35%

37. Akkor neki is állhatnál. Egy csík nem terhes. Két csík terhes. Ha össze-vissza forgatod és van az a szög ahonnan mintha…. akkor se terhes.

Senki nem mondta, hogy ha még várna a kérdező a mensi elmaradásáig akkor ne tesztelhetne pozitívat. De ez egyelőre nem az.


Nektek miért jó mindenhova bekommentelni a negatív tesztek alá, hogy hú ez pozitív?

2021. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Van ott is valami de 2 nap alatt erősödnie kellett volna jobban, 9dpo n időn túl kb nagyítóval láttam, 11 dpon már feleolyan erős volt mint a kontroll.
2021. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Csináltál azóta másikat?
2021. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!