Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha naptár szerint csütörtökön...

Ha naptár szerint csütörtökön lesz ovum, de csak péntek este ér haza a párom akkor felesleges probálkozni?

Figyelt kérdés

Nem tudom eddig voltak tüneteim.. Bő folyás az van de nincs has szurka, vagy mell fájdalom semmi.. Hömérőzni sem szoktam általában meg érzem mikor van de most nincsenek tüneteim. 😕

Ciklusom 28-31 naposak

Mikor hogy


2021. aug. 17. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Naptár szerint az egy dolog... 1-2 nap eltérés lehet. Ha jól esik legyetek együtt :)
2021. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ingadozik a ciklusod hossza pár napot, akkor valószínűleg az ovud napja is ingadozik pár napot. De ha fix lenne a ciklusod, akkor is lehetne, hogy pont ebben a hónapban nem úgy történnek a dolgok. Szóval, hacsak nem direkt büntetésnek élitek meg a szexet, nem igazán látok indokot arra, hogy megtartóztassátok magatokat.
2021. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem dehogy is

Mi akkor vagyunk eggyütt amikor kivánjuk egymást. De eddig védekeztünk. Most viszont már szeretnénk babát csak annyi hogy az el mult pár honapban hetente jar haza és igy nem sokszor vagyunk eggyütt.

2021. aug. 17. 22:51
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Az mondjuk jó kesz majd baba mellett. Mondjuk ha naptárra szexeltek akkor úgy is mindegy
2021. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért heti 1 alkalommal is jó eséllyel hamarosan beletaláltok egy termékeny napba. Ha fiatalok vagytok és egészségesek, valószínűleg nem kell sokáig várnotok :-) Legyetek együtt, mikor tudtok, szerintem elég lesz, ha most kezdtétek, még nem érdemes számolgatni meg idegeskedni.
2021. aug. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4es nem naptárra szexelünk

Tudod ő azért dolgozik messzebb, hogy meg legyen mindenünk

Most vettünk házat most költözünk szoval eddig ezért védekeztünk.. Ha jönne a baba nyílván itthol dolgozna.

☺️

2021. aug. 18. 09:30
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

A naptár egészen megbízható, mi naptár szerint szexeltünk, elsőre 5 hónap alatt jött össze de csak azért mert iszonyú nagy volt a stressz az életünkben (valószínűleg a stressz miatt lett méhen kívüli is), a második alkalommal amikor próbálkozni kezdtünk (más 0 stresszel), elsőre összejött - ismét csak a naptár "tanácsára".


Ciki nem ciki én bizony szóltam az emberemnek, hogy nosza pattanjunk az ágyba, szexelni kell :D ha évekig tart ez biztos illúziórombolóvá válik egy idő után, de ilyen rövid ideig nekünk volt egy amolyan "fillingje" annak, hogy most akkor irány szexelni mert kell és kész :D

2021. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
ui.: az ovu napját nem tudja megmondani a naptár, csak azt, hogy melyik héten érdemes sokat együtt lenni
2021. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem felesleges, nekünk is pont így jött össze. Ugyan nem naptár, hanem a testem jelei alapján volt ovu, köv. este tudtuk csak kivitelezni.
2021. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Semmi jelét nem érzem most bizom benne el tolodik 1-2 napot
2021. aug. 18. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!