Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csütörtökön délután volt PÉm,...

Csütörtökön délután volt PÉm, szerda reggel és péntek este voltunk együtt. Van esélyem? Mert ha 12-24 órát él a petesejt is és a hímivarsejt se sokkal többet, akkor körbelőttük?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Van esélyed igen,bár lehettetek volna együtt az ovu napján is,mert így biztosabb lenne a dolog,de persze van esélyed.Igen,a petesejted valóban 12-24 órát él,aztán elhal,de a hímivarsejtek 2-3 napot is élnek.Szóval a szerdai együttlétetekből lévő katonák(akik sikeresen eljutottak a petevezetékbe)megvárták a kiszabadult petesejtet :) Sok sikert!! :)
2012. aug. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, van rá esély. De nem tudom, hogy tudod ilyen pontosan, hogy csütörtök délután volt? Mert a nap még ok, de hogy a napszak is?
2012. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Éreztem délután szúrkálást, azért gondolom hogy csak az lehet, a ciklus.hu is csütörtökre tette...

Pedig azt olvastam hogy legtöbbször hajnalban van ovuláció, de én délután szoktam érezni valamit.

2012. aug. 21. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!