Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a menstruációm a 33. napon...

Summer2 kérdése:

Ha a menstruációm a 33. napon jött meg , de a 31.en szokott és a menstruációm 5.napjan volt szex (spermicid+megszakítás) akkor lehet baj?

Figyelt kérdés
2021. aug. 21. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű
2021. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha jól értem, menstruálsz. Miért lennél terhes?
2021. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondolom akkor ha 13-20 nap között veszélyes lenne nekem 31 napos ciklussal
2021. aug. 21. 11:51
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
De most 33 napos volt a ciklusod, te magad írod... egyébként igen.
2021. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen most valamiért 33 volt, szerintem stressz miatt, de várjunk a ciklus hosszanal a menstruáció első napja az egy? Mert akkor rosszul számoltam nekem a következő nap volt az egy
2021. aug. 21. 12:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A ciklust a menstruáció első napjától számoljuk, igen.
2021. aug. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Soha nem tudhatod, hogy épp hamarabb vagy később lesz ovud. Extrém esetben 5 napig is életben maradhatnak a spermiumok. Ugyan a 31 napos ciklussal ki lehetne zárni a terhesség esélyét, de ugye mi van, ha pont most lesz egy rövidebb, mert korábban lenne ovu?


Ha nem akarsz gyereket, mindig vigyázni kell rendesen. Minden esetre sztem nem lettél terhes, mert baromi kicsi az esélye. De ezt soha ne vedd készpénznek.

2021. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz ilyeneken stresszelni akkor használjátok óvszert vagy szedj tablettát. Vagy egyéb megoldást..

De egyébként nem valószínű hogy terhes vagy

2021. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!