Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindenki szokott ugy szexelni/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki szokott ugy szexelni/oralisozni hogy megjott a menstruacioja?

Figyelt kérdés

Holnap fog kb megjonni es nekem egy hetes kb. Jovoheten jon a baratom es egy honapnan csak egyszer tudunk talizni. Nekem ez lenne az elso. Lehet ugy szekszelni hogy megjott nekem? Es nem lenne baj hogy elsore igy szexelunk?

Ferfiak! Titeket zavar ha egy lany menstrual es ugy szexeltek? (A baratom nem zavarja, engem kicsit igen)



2017. febr. 28. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:

nem mindenki, de sokaknak belefér...másoknak meg gusztustalan...

engem nem zavart, ha menstruált a barátnőm...

téged miért zavar, hogy meg van?


24F

2017. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

én nem így időzíteném az elsőt.

mondjuk én soha nem engedtem szexet mikor menstruáltam, de sokakat nem zavar. 25 nő

2017. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hat kicsit undoritonak erzem hogy a omlik belolem a ver es a baratom farka olyan lesz...
2017. febr. 28. 21:15
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

első vagyok, nekem sem tetszett volna ez, amit te is írsz. kényelmetlenül érezném magam, és ez partnertől független nálam.

és elsőnél amúgy is izgulni fogsz, és ez még erősebbé teheti ugye a menstruációt. szóval nem csak a szex miatt izgulnál, hanem a vér miatt is feszengnél.

2017. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bocsi, nem első hanem második voltam, 25nő
2017. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Én jobban szeretem ha olyankor a lány szop, de a szex belefér, viszont a nyalás semmiképpen.
2017. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy ilyenkor nyitva a méhszáj, és sokkal könnyebb bármilyen fertőzést elkapni? Egy sima baci vagy egy kis gomba, ami máskor meg se kottyan, az ilyenkor méhgyulladást is okozhat.

Ezen kívül sem a legjobb ötlet így az első. Sokkal jobb emlék lesz, ha vártok pár napot. Egy dolog, hogy őt nem zavarja. De azt akarja, hogy neked is jó legyen, nem?

2017. febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sose szerettem olyankor, nem is engedtem (a partnereim sem akarták), legfeljebb utolsó 1-2 nap, amikor már alig van. De előbb semmiképp. Én is gusztustalannak érzem magam, meg az egész szitut, de van akit ez nem zavar.

Az elsőt mindenesetre nem ilyenkorra kéne tenni. Én ilyenkor Max orálozok (csak én!), de az se az igazi úgy...

N

2017. febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Orálozni lehet mensi közben, csak tegyél fel előtte egy tampont. Így nem lesz maszatos semmi. Szexelni is lehet gumiban. De mi ilyenkor hanyagolni szoktuk a dolgot, nem túl gusztusos. Első szexnél még annyira se javaslom.

20N

2017. márc. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen elsőre így boiztosan nem szexelnék.


Egyébként persze, első két nap nem, mert akkor marhára fáj, de aztán simán.

Orál meg... én ódzkodok tőle olyankor, de simán leszorít és kinyal, úgyhogy ennyit erről. :)

2017. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!