Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap a parommal szeretkeztun...

Tegnap a parommal szeretkeztunk Es pont most vannak azok a napok amikor kozepes vagy nagy esely a teherbeesesre,nem ment el bennem,de tudom hogy azert az elovaladektol is lehetnek terhes ?

Figyelt kérdés

Szeptember 6an kell megjonnie ha addiga terhes lennek kimutatna a teszt?

Es akkor nem is jonne meg?

Bocsi ha ertetlenek tunok,csak szeretnem tudni

Melott belem kotnenek nem lenne baj ha lenne baba de meg annyira nem vagyunk ra allva a baba projectre

Valaszokat koszonom:)


2021. aug. 23. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az a tapasztalatom, hogy megszakitásosnál, ha a nő akar gyereket, nem jön így össze. Ha nem akar és mondjuk 16 éves akkor sokkal nagyobb esélye van. Persze előfordulhat a terhesség, de ha gyereket akarsz, akkor rendesen kell csinálni, mert ha tényleg ki tudja venni, akkor évekig sem leszel terhes.
2021. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit alá tudom támasztani, amit az első írt. Mi egyetlenegyszer voltunk megszakítással együtt ovukor, baba lett belőle. Nem terveztük, de persze maradt és szeretettel várjuk. 😊
2021. aug. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Még csak annyi, hogy ki tudta venni időben, valójában nyilván ez is fontos, de az is, hogy a férfinek van-e az előváladékában spermium, mert nem mindenkinek van, amire legtöbbször sajnos csak akkor derül fény, amikor a nő (általában nem tervezetten) várandós lesz.

(#2 újra)

2021. aug. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megszakítással lettem terhes,11 hetes most.

Nem volt tervezett baba,de legalább letudtuk a testvér kérdést :D

2021. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Évekig megszakítassal voltunk egyut férjemmel úgy, hogy neki aztán volt ott elovaladek bőven. Mégsem lettem terhes. Aztán elég volt egy alkalom amikor telibe nyomta, elsore terhes lettem 😀
2021. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Ez nagyon változó az embereknél és legfőképpen, hogy melyik nő mennyire fogékony rá. Van olyan a családban, akinek kétszer sikerült így teherbe esnie. A másodiknál teljesen ledöbbentek, mert nem gondolták, hogy 2x is előfordulhat egymás után. Én mindig is így védekeztem (eddig ez a második tartós kapcsolatom) és sosem estem teherbe ezzel a módszerrel. Kicsit izgulok is, hogy lassan eljön majd az ideje és ha rendesen csináljuk sikerülni fog-e. Szerintem van rá esély, de annyira minimális, hogy ne izguld túl.
2021. aug. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. terhes lettél végül?
2022. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!