Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt kérdés. Pozitív vagy...

Teszt kérdés. Pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

Nem vagyok gyakorlott tesztelő és azt szeretném megkérdezni hogy tesztelésnél számít az eltelt idő? Kb. 10-12 perc után lett szép erős a 2. csík.....Ez pozitív vagy negatív...a dokim szerint rögtön meg kell jelenni a csíkoknak, akkor pozitív...........A negatív határozottan egy csíkos marad fél óra múlva is?

A menzeszem késik 5 napja....és bocsánat a buta kérdésekért de teljesen meg vagyok zavarodva......


2010. aug. 30. 10:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pozitív, szerintem, gratulálok!:))
2010. aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát nekem a negatív azóta is negatív, a pozitív meg 10 ill. 8 év elteltével is pozitív

szerintem pozitív

van fényképed róla?

2010. aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha ott a második csík akkor pozi. Nincs róla képed?

De szerintem gratula

2010. aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi, köszi a válaszokat.....nincs képem de napról napra erősebb....de nem merem elhinni még mindig.......vetélés után 4 hónappal.....csak idő kell mire előjönnek a csíkok.......
2010. aug. 30. 10:25
 5/14 anonim ***** válasza:
szia! Szerintem is pozitív a teszt. Nekem egyik gyerkőcnél sem jött elő túl hamar a csík. Az elsőnél (már 2 éves) kb. 20 perc utána előkukáztam, akkor volt ott a csík, a másodiknál nagyon halványan az 5. percben jött elő, igaz, akkor csak 12 nappal voltam ovu után (vele most vagyok a 31. hétben). Szóval szerintem holnap, vagy pár nap múlva reggel csinálj mégegy tesztet, de úgy hiszem, gratulálhatunk:).
2010. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

HA erősödik, hidd csak el :)

milyen tesztet használsz?

2010. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Volt Gabriel és X-epil is.......
2010. aug. 30. 11:28
 8/14 anonim ***** válasza:
A Gabriel 30 percig érvényes (pont múltkor olvastam), úgyhogy időn belül jött a 2. csík. Gratula!
2010. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Ezt nem tudtam.....köszi

2010. aug. 30. 12:25
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozitív! A helyedben már mennék is a dokihoz, mert ilyenkor már látszik a petezsák!
2010. aug. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!