Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív tesztem van, lehetsége...

Pozitív tesztem van, lehetséges, hogy ennek ellenére ugyanúgy van peteérésem? Tudom, buta kérdés, de szokásos módon távozott ma reggel a peteéréskor leválni szokott nyálkás burok

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 08:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen burok szokott neked távozni peteéréskor??? Oo
2011. febr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinél ilyen látványos a peteérés, nekem első szülés óta van.
2011. febr. 1. 09:03
 3/13 anonim ***** válasza:
Na de könyörgöm, akinek látványos a peteérés annak sincs semmilyen BUROK! Te ezt honnan szedted?
2011. febr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok vitába szállni olyasvalakivel, akinek nincs ilyen jelenség peteéréskor.Sajnálom. Várom a további válaszokat.
2011. febr. 1. 09:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem jelenség kérdése, még csak nem is vita, de nincs burok peteéréskor. Te talán a tojásfehérje szerű váladékkal kevered, de az nem burok, csak mirigyek által termelt nyák. Burok az nincs. Így nem is csodálom, hogy terhesen azt hiszed, hogy van peteérésed.
2011. febr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rosszul tettem fel a kérdést, nem a peteérésre , hanem konkrétan a tüszőrepedésre gondoltam. Szóval ami tüszőrepedéskor távozik, az ma is távozott. Lehetséges-e terhesség alatt?
2011. febr. 1. 09:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én sem értem! Nekem sem távozik semmi! Annyi,hogy tojásfehérjés nyákom van pé előtt! De távozni nem távozik semmilyen burok szerű! Vagy folyásra gondolsz?
2011. febr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, de sokféle folyás lehet a terhesség alatt, amit nem tüszőrepedés okoz. És hasonló.
2011. febr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem-neem :) arra gondolok, amit ti nyáknak hívtok. :) Csak annyira egyben jön ki, mint egy levált burok. Azért hívom buroknak. :) Szóval nyák?Akkor nyák. :)
2011. febr. 1. 09:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2011. febr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!