Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vashiány miatt tényleg nem...

Vashiány miatt tényleg nem sikerül teherbe esni?

Figyelt kérdés
Próbálkozunk a 2. babával de nem esek teherbe, csináltak egy vérképet és kimutatta hogy vashiányom van. Az orvos azt mondta hogy emiatt nem sikerül és kell egy fél év mire helyreáll a vasam ha szedem a gyógyszert.járt már Így valaki?
2010. aug. 30. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Én is vashiányos vagyok sajnos. De erre nem szedek gyógyszert, mert így is szedem a gravidát, e-vitamint, barátcserjét és méhpempőt.
2010. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kevés a vasam (nem is akar érkezni a baba), kaptam gyógyszert, de nekem nem mondtak időpontot, csak annyit, hogy ha terhes akarok lenni, akkor nem árt a vas, sőt a baba is rengeteg vasat "elvesz" a szervezettől. Engem nem riogattak fél évvel, mondjuk én nem sokkal voltam a céltartomány alatt. Neked milyen értékeid voltak?
2010. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Megkérdezhetem milyen készítményt szedsz?

Szerinted elég a gravidában benne levő vas, vagy szedjek külön is?

2010. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Vényköteles. Engem elküldött a doktornőm a szokásos éves vérvételre, ekkor derült ki a vérszegénység és ezt írta fel rá. 2 hónapig kell szednem, utána újra vérvétel. Nem tudom, hogy a terhesvitaminok mennyi vasat tartalmaznak, én is szedtem őket 3 hónapig (Gravidát és Elevitet felváltva) és ennek ellenére lett ez az eredmény. Úgy tűnik, nekem nem volt elég benne a vas.

2010. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem a minimum tartománynak is a fele volt 6-26 közt a normális nekem 3,5 volt. Neo-Ferro-Folgamma ezt kaptam és egy hónap után új vérvétel. Az elevitet ettem én is de azt mondta az orvos hogy az kevés.
2010. aug. 30. 12:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon vashiányos voltam, koleszterin bőven a megengedett érték felett. Tesztoszteron a felső határ felett. Nem csináltak vele semmit.. PCO-s vagyok, rendszertelen ciklusokkal, de terhes lettem a ciklus 21. napján.
2010. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Én is pco-s vagyok és az ilyen pozitív történések éltetnek(bíztatnak),amilyen a tiétek is.

Remélem,hogy nem sokára hozzám is eljut a gólya!

2010. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!