Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez ilyen kell legyen vagy...

Ez ilyen kell legyen vagy babát is jelezhet?

Figyelt kérdés

Pár napja láttam itt gyakorin hogy az ovulációs tesztet akár josló tesztnek is használhatjuk,ezért bátorkodtam kiprobálni.

Ez a hónap volt az első hogy ovu teszteltem de nem lett pozi ,van egy appos naptáram ami szerint 3 nap van még a menstruációhoz de abban egyáltalán nem bizok csak van hogy legyen mert már egyszer átvert . Menstruációm nem tudom mikor kell megjöjjön mert mikor ekkor mikor akkor jön meg de szerintem hétvége vagy jövöhet elején .

17-én volt a legerösebb az ovu tesztem ma meg ilyen és most nem tudom hogy ilyen kell legyen alapból vagy lehet valami .



[link]

[link]



2021. aug. 25. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem erősebb volt jós tesztként, holnap is csinálj egyet ha erősödik akkor jelezhet terhességet,de van akinek nem jelez.
2021. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Az ovu teszten a csíknak ugyanolyan vagy erősebbnek kell lennie a kontrollnál. Ez teljesen negatív. De ez a papíron is rajta van
2021. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó tudom de köszönöm ;)
2021. aug. 25. 17:22
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
LH teszten mindig két csík van, hol erősebb, hol halványabb. Erős két csíkos pozi, mikor ovud van. Nem értem a kérdésed. Ez egy negatív LH teszt.
2021. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1 vagyok így erősödött, de amikor mutatta az lh már látszott valami a hcg teszten is
2021. aug. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom de most nem LH nézek ,tényleg nem érted a kérdést :) kérlek állj tovább
2021. aug. 25. 17:25
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]

1 vagyok lemaradt

2021. aug. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Nekem 4 nappal nem várt előtt a hcg tesztem is pozi volt már, akkor az LH teszt is bitang erős két csíkos lett.


Viszont volt mensi előtt pozi közeli, tehát erős két csíkom is, de akkor mensi lett másnap.


És valóban, a legtöbb embernek nem lesz pozi lh tesztje terhesség esetén.

Szóval a jelenlegi tesztedből semmire nem lehet következtetni, de ha terhességre akarnánk, inkább azt mondanám nem sikerült... de mi van, ha csak neked nem mutatja? :D


Sok sikert a babához és fölöslegesen ne stresszeld magad :)

2021. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2021. aug. 25. 17:31
 10/14 anonim ***** válasza:
42%

8as vagyok


[link]


Nekem felülről lefele 11.dpo, 12. dpo, 13. dpo


De már a 10-es facelle teszt is pozi volt, igaz halványan.

2021. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!