Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap reggeli prolaktin...

Tegnap reggeli prolaktin eredményem: 798,0 mIU/L (referencia tartomány: 59-619 mIU/L) hogyan tovább? Babavállaláshoz kellene az úgy tudom ideális 100 körülit elérnem. Lehetséges ez gyógyszer nélkül? Valakinek már sikerült?

Figyelt kérdés

2021. aug. 25. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ennyivel indultam, s mivel azonnal Bromocriptint adtak rá, nem tudom, anélkül mi lett volna. Sajna az bár levitte, amikor abbahagytam, gyorsan megemelkedett, igaz, már csk 400 körülire, de arra is szedni kellett. Viszont saját szakállra kikísérletezem, hogy hogy ha már 100 alatt van, akkor napi negyed tabletta is lent tartja.
2021. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mit mondtak, örökké szedned kell, különben vissza ugrik? Mennyi idő alatt vitte le neked? Egyáltalán lehet tudni ennek az okát? Ilyen értéknél nem kell még MRI-t csinálni? Bocsánat a sok kérdésért.
2021. aug. 25. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2000 felett volt es nem volt ovulaciom. 1 szem bromot szedtem, fel év múlva teherbeestem. Sajnos elveteltem majd rá 1 évre terhes lettem, egészséges babat szultem. 12. Hetig kellett a bromot szedni. Szülés után újra nevettem prolaktint és 360 volt, első próbálkozásra újra terhes lettem bromo nélkül. Most 3. Babaert probalkozunk, 320 volt a prolakzin továbbra sem szedek bromot uh nem kell örökké szedni és van peteeresem is
2021. aug. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez jó hír, köszönöm szépen!


Esetleg még valakinek tapasztalat?

2021. aug. 26. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!