Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja kesik a mensim a...

6 napja kesik a mensim a melleim erzekenyek! Tegnap teszteltem es pozitiv lett de halvanyan latszodott csak! Ma megmertem a homet es kebesebb volt 2 fokkal mint 2 napja! Tévedett a teszt?

Figyelt kérdés
sziasztok! 6 napja kesik a mensim a melleim erzekenyek! tegnap teszteltem es pozitiv lett de halvanyan latszodott csak! ma megmertem a homet es kebesebb volt 2 fokkal mint 2 napja! megfog jonni? lehet hogy tevedett a teszt vagy esetleg sokat varhattam az eredmenyre? 3=4 percet ir es tudtommal nem vartam tobbet es azota is ugyanazt mutatja! dokihoz csak januarban jutok el mert szerintem 2 unnep kozt nincs is rendeles. szerintetek?
2007. dec. 27. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A terhességi tesztek pozitív irányba nem szoktak tévedni. Az ilyen korai időszakban a második csík halvány szokott lenni, úgyhogy ne aggódj. Ha megnyugtat vegyél egy másik tesztet és nézd meg újra. Egyébként is dokihoz meg akkor érdemes már menni mikor legalább 2-3 hetes késésed van, mert ha nagyon korán mész nem fogja még látni a petezsákot sem UH-val. Tehát nyugalom, vigyázz magadra és majd az újévben keresd fel az orvosodat. A petezsák egyébként jól látható UH-n 4-5 hetes korban, szívhangok pedig a 7-dik héten.

Üdv: egy 24 hetes kismama

2007. dec. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én ma megyek először rendelésre kb 6-7 hetes terhes lehetek. Van rendelés két ünnep között.


Viszont nálad még túl korai lenne dokihoz menni.

Két hetes késést érdemes kivárni. Ha nagyon fájna a hasad, akkor kell a kórházba menni, mert sajnos nem lehet kizárni a méhen kívüli terhességet. Ezt mondta nekem a doki, hogy ezt tegyem, ha esetleg ilyen előfordulna.

De hál' Istennek nem volt ilyen!


Az hogy pozitív lett a teszt, az pozitívat jelent. Kisbabát vársz.


6-7 hetes kismama:)

2007. dec. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tuti terhes vagy!

A halvány második csík is pozitív.

A hőd meg...hát nekem végig alacsony volt és most 7 hetes vagyok.:)

Sok sikert.

2007. dec. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!