Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utoljára szeptember 20-án...

Utoljára szeptember 20-án volt meg. Azóta semmi. Babát szeretnénk. Október 22-én teszteltem de negatív lett. Lehetek azért terhes? Korai volt a teszt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 10:56
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes. Lehet, hogy késői peteérésed volt.

Két naponta tesztelj (ha meg nem jön.)

Ha több mint egy hetet késik, de még mindig negatív, akkor menj el orvoshoz.

2011. okt. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

szedtél ez idő alatt antibiotikumot vagy más gyógyszert?

mert ezek mind befolyásolják .

2011. okt. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Amúgy én is így vagyok, szept. 16.-án jött meg utoljára, ha az érzésem nem csalt 7.-én volt pé-em, 21.-ére nem vártam (pé-től számított 14. nap) És negatív tesztek... Félek, hogy ez nem baba lesz, hanem valami hormon zavar vagy más baj...
2011. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
nem szedtem gyógyszert csak elevitet.átlagban 28-30 napos egy ciklusom
2011. okt. 24. 11:07
 5/37 anonim ***** válasza:

Úgy látszik most mindenkinek késik..

Nekem szept.22 volt utoljára, azóta semmi, a teszteken mintha lenne egy halvány 2. vonal, de inkább negatívnak vélem..

Görbét vezetsz esetleg??

Szerintem szerdán tesztelj reggeliből még egyet hátha..

Én is akkor fogok.

Remélem azért késik mert jön a baba :D

Szurkolok! Majd írd meg mi lett a vége..

2011. okt. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Nem vezetek görbét.

én is szurkolok minden babára vágyónak.

2011. okt. 24. 11:14
 7/37 anonim ***** válasza:
Nekem is szept 20. án volt utolsó mensim, nekem se jött meg, én közben azt hiszem felfáztam, én szerdán csinálom az első tesztet:)
2011. okt. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Szeretnék biztatni minden negatív tesztelőt azzal, hogy nekem a nem várt után csak az 5. napon lett pozitív a teszt (közben sokszor sok fajtával teszteltem...), akkor is csak halványan. Ennek ellenére ikreim lettek.

Jó egészséget, sok babát (vagy amennyit akartok)! :)

2011. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Én meg még jobban minden negatív tesztelőt biztatok,hogy nekem 2 hetet késett és még azt sem mutatta ki,pedig már 6 hetes voltam.Drukkolok!
2011. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

11:04-es vagyok.

Akkor nincs kedvetek egy közös teszteléshez szerda reggel? Ma megyek venni Corax-ot, nagyon sok jót olvastam róla. Én is szerdán szeretnék újra tesztelni, mert a minden napi tesztelésbe már beleőrülök. Na???? :D Szurkolok mindenkinek nagyon, hogy baba legyen.

Amúgy meg úgy veszem észre, ez a hónap lassan tényleg a menstruációk késéséről szól. :)

2011. okt. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!