Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete voltam együtt a...

Egy hete voltam együtt a párommal és pénteken meg kellet volna jöjjön a menzeszem. Mindjárt 3 napja késik ,lehetséges hogy terhességtől ilyen hamar elmaradjon a menzesz? Vagy mi más oka lehet az elmaradásnak?

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 14:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10-es.

Tudom, úgyhogy egy jó pár nap múlva újra fogom csinálni a tesztet. Nőgyógyásznál meg nem voltam egyszer sem.

18 vagyok.

2021. aug. 30. 14:48
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig van első alkalom.

Szerintem akkor is jelentkezz be ma, mert ritkán van azonnali időpont.

Ha babát vársz, akkor azért kell majd ez után többször is nőgyógyászatra menned, (bárhogy is döntesz) ha meg nem, akkor esetleg kérhetsz fogamzásgátló tablettát. Akkor nem kell gumi, és nem kell idegeskedni sem.


Mivel először mész, elvégzik az évenkénti kötelező méhnyakrák szűrést. (ez egy vizsgálat, le kell vetkőzni) és az adminisztrációs dolgok miatt kicsit tovább fog tartani, mint a szokásos rutin..


Nem kell félni, ez mind-mind része egy felelősségteljes, szexuálisan aktív felnőtt nő életének.

2021. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Akarsz gyereket, vagy miért nem védekezel?
2021. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Akarunk gyereket de nem terveztük hamar, most hogy ha terhes vagyok meg fogjuk tartani.

Szoktunk védekezni, de most nem olyan alkalom volt.

2021. aug. 31. 06:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!