Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízhatóak a...

Mennyire megbízhatóak a terhességi tesztek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 19-én voltunk utoljára együtt, nagyon figyeltünk, szinte lehetetlen, hogy bármi történt volna. Vett terhességi tesztet, mert 21-e óta nem jött meg neki, így már 4. napja, hogy elmaradt a menstruációja. Eléggé rástresszel, de vett tesztet. Egyet este, egyet meg másnap reggel megcsinált, negatív lett. Előtte 10-én voltunk még együtt, de akkor sem történt semmi tudomásunk szerint. Bármelyik napon ha mégis becsúszott volna valami hiba, azt a tesztnek ki kellene már mutatnia?

2017. aug. 24. 09:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kb 14 nappal az aktus után mutatja ki a teszt a terhességet reggeli vizeletből.
2017. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Természetesen óvszerrel védekeztünk, de nem tapasztaltunk semmi hibalehetőséget, figyeltünk eléggé.
2017. aug. 24. 09:56
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyszerű. Akkor addig idegeskedhetünk, ha nem jön meg neki...
2017. aug. 24. 09:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha rendesen használtátok és végig fent volt, nem lyukadt ki, akkor biztos nem terhes, nem kell stresszelni.
2017. aug. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Már feltetted egyszer ugyan ezt a kérdést!

Mivel védekeztetek így lehetetlen hogy terhes legyen! De mivel mostanában veszítette el a szüzességét az kicsit megbolygatja a ciklust,ilyenkor előfordul hogy kicsit felborul a rend. Ill. egy ilyen fiatal lánynál még előfordul hogy hamarabb jön meg vagy késik. Én már nem vagyok tini,és 2x szültem is már,még is néha össze vissza jön meg nekem is. Van hogy 5 napot késik vagy éppen 6 nappal hamarabb jön meg. A női ciklus nem óramű pontossággal jár (ha csak nem szed a nő fog. gátlót),szóval nem kell rögtön beparázni,oké?? 😊

2017. aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem az jutott eszembe, hogy ha mégis történt, akkor mi lehetett a baj? Ami történt, hogy előtte segítettem magamon, mert még szexuális téren nem, vagyok edzett, gondoltam az majd segít. Orgazmus után három adagban vizeltem, lezuhanyoztam. Előváladék sem érintkezett hozzá, óvszer nem szakadt, mert vizet engedtem belé ellenőrzésképpen, nem folyt. Ha a 10-ei aktus során történhetett bármi, az 13-14 napja történt, annak már jeleznie kellett volna, nem? Óvszer felhúzáskor, ha véletlenül a kezemmel megfogtam a péniszem, és azzal görgettem tovább az óvszert, de nem volt rajta látható folyadék, attól nem lehetne gond? Csak azért kérdezem ezeket, mert ennél nagyobb "baki" nem történt. Nem hiszem, hogy az óvszer tövében kifolyt volna bármi. Az lehetetlen. És nagyon frusztrál engem is, hogy ennyit késik. :(
2017. aug. 24. 10:08
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem már azért késik neki mert teljesen rástresszel az egészre, meg te is!

Amiket leírtál, az alapján lehetetlen, hogy terhes legyen, meg amúgy is, ha becsületesen védekeztek és még a gumit is ellenőrzöd az aktus után (ahogy leírtad), akkor nincs okotok félni. Nyugodjon meg a barátnőd, ez már csak a stressz miatt van! Ami még befolyásolhatja, az is lehet, hogy például most veszítette el veled a szüzességét (nem tudom, hogy így volt-e), nekem abban a hónapban késett pl. 2 hetet is. Vagy még fiatalabb és bármikor késhet, vagy előbb jöhet meg neki. Ne aggódjatok ennyire! :)

2017. aug. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Első együttlét óta nem az első menstruációja. Előtte volt, hogy megjött neki időben, de volt, hogy korábban. Én próbálom nyugtatni, de az a baj nem érek vele semmit és engem is bánt az ő aggodalma.
2017. aug. 24. 10:28
 9/13 anonim ***** válasza:
Intim kérdés lesz. De te komolyan tudod így élvezni a szexet, hogy ennyire parázol? Én így inkább nem is csinálnám, az a 100% biztonság.
2017. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát magát az együttlétet élvezem. Illetve ez a probléma ennyire nem jött még elő. Megbízott ő is az óvszerben. Feltételezem nem történt semmi. De attól még persze, hogy szeretem és élvezem vele.
2017. aug. 24. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!