Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztelnem?...

Mikor érdemes tesztelnem? 7dpo jarok

Figyelt kérdés
Sziasztok, iszonyatos görcseim vannak, nagyon görcsöl a petefészkem. 7 nap múlva kell megjönnie, viszont sose érzem mikor kell megjönnie, max annyit amikor elönt a vér. És mensikor sem szoktam sose görcsölni, 4nap alatt végzek is vele. Ilyen hamar nem kellene éreznem a mensit ? Se azt ha esetleg terhes vagyok?

2021. aug. 31. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Legkorábban a 12. Dpo napon, de a mensi napja lenne az igazi.
2021. aug. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
2 nap múlva
2021. aug. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam megvárom, csak félek kicsit ettől a görcsöléstől úgy hogy sose szoktam mensikor , és előtte se
2021. aug. 31. 09:50
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Még mindig menstruáció elmaradása esetén.
2021. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Mivel a terhesség nem a petefészkedben alakul ki, így ahhoz semmi köze.

Az ilyen petefészek fájdalmakat ovu előtt a növekvő petesejt okozza, ovu után pedig az ott maradt folyadék. Ez mensivel távozik vagy terhesség esetén ottmarad kb 9-14.hétig.


Tesztelni kimaradt mensi után érdemes, mert addig bármit mutat a teszt az még nem biztos. Pozi teszt ellenére is megjöhet a havi. Ha nagyon türelmetlen vagy 2 nappal mensi előtt nem butaság tesztelni, de akkor 10-es tesztet kellene használni.

2021. aug. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Leghamarabb 9-10 dpon . Nekem akkor mutatta nagyon halvanyan
2021. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Mióta próbálkoztok?

Nekem azóta majdnem minden hónapban fura érzésem van (bár lehet csak jobban figyelek a jelekre) mióta élesben csináljuk 😁

Petefészek szurka, apró görcsök ilyesmi. Előtte nem volt. De nem voltam várandós ezeknél a tüneteknél. Persze az nem jelenti, hogy te sem vagy de ilyen korán ritka, hogy megérezd. De szurkolok 😊

2021. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Ja és bocsi a lényeg : ha nagyon nem bírod, 12dpo előtt nem érdemes tesztelni, akkor is 10-es érzékenységűvel. De jobb lenne ha aznap vagy pár nap késés után. Peteérésedet tudod biztosan mikor volt?
2021. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Én mindig korábban teszteltem a 7.dpo tol, de mindig negatív volt, ha baba volt akkor menstruáció előtt 2-3 nappal lett csak pozitív :)
2021. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Negatív nekem is :) de mostmár tuti nem tesztelek. Kár előre szaladni. Ha nem jön meg akkor csinalok még egyet. :) csak ha vár az ember valamire, nem birja ki a napokat
2021. szept. 1. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!