Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halványabb csík a ovulációs...

Halványabb csík a ovulációs teszten lehet az LH csúcs után is?

Figyelt kérdés
Tegnap a 15. ciklusnapomon csináltam egy ovulációs tesztet (28 napos ciklusom van), tudom későn de előtte nyaraltunk és elfelejtettem vinni a dobozt. A csík halványabb volt mint a kontroll csík, tehát ez negatívat jelent. Ma is teszteltem, de ma már nem volt második csík sem. Ez azt jelenti hogy az előző napi halványabb csík már azt jelezte hogy megvolt az LH csúcs és már csökkent az LH hormon? Most csináltam először ilyen tesztet.

2021. aug. 31. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Igen, valószínűleg, 14. napon lett volna pozitív, én ugyan így jártam, csak a 14 napon csináltam az elsőt

Ez a 14. napom:

[link]


Ez pedig a 15. nap:

[link]

2021. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hany percen belul latszott kedves utolso a 14.napi teszten hogy pozitiv?
2021. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2 :)

első voltam

2021. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

de a 14. napi is szerintem egy negatív teszt, szerintem nekem a 13 lett volna pozitív


szintén első

2021. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nekem másik fajta teszt, de egymás utáni 2 hónapban sem tudtam pont elkapni a nagyon erős 2.csíkot. Azonban érezni szoktam a peteérést. Ebben a hónapban meg 3. És 21. Napi vérvétel is kimutatja majd, hogy van e peteérésem.

Lehet ha előbb kezded egy nappal az is halvány (szinte 1 csíkos) de az is lehet hogy sokkal erősebb lett volna. Ha voltatok együtt a napokban és ma is tudtok akkor szuper 😊

2021. aug. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen lett az elobb. 🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️


[link]

2021. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ mindenkinek! Nekem olyan erős nem volt a második csík mint a hatodik válaszolónak. Inkább mint az elsőnek a 14. napon. Tegnap volt szurkálás az alhasamban, de nem akarok semmit se beképzelni, két hét múlva kiderül. :)
2021. aug. 31. 19:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem ilyen volt pedig 11.ciklusnapon kezdtem. Lehet éppen korán vagy későn csináltam. Következő hónapban is ilyen volt. Mondjuk ez 25-ös teszt.

2021. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen,valószinű,hogy már megvolt a tűszőrepedés


[link]

2021. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!