Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik Lh csúcs idején voltak...

Akik Lh csúcs idején voltak együtt a párjával, fiú vagy lány lett?

Figyelt kérdés

Nyilván 50-50%, de én azokra lennék kíváncsi, akik pontosan nézik az ovulációjukat.

Tudom ez a kérdés. Czeizer féle módszerre hajaz. Csak olvastam, hogy ez az elmélet abból áll, hogy ha pont peteéréskor van együtt a pár akkor fiú lesz. Na most akkor pontosan hogy is van? Ez az Lh csúcsot jelentené, vagy az azt kövező 12-32 órát, tehát amikor a tüsző megreped?


Félreértés ne essen, mindegy nekem, hogy fiú vagy lány lesz, most amúgyis azon vagyunk a párommal, hogy sikerüljön és egészséges legyen.😅


De azért mégis hajt a kíváncsiság, hogy utólag visszagondolva kinek hogy sikerült (természetesen aki nyomon követte az egész ciklus át, együttlétet stb.)



2021. júl. 18. 09:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja persze azt is tudom, hogy ez a Czeizer féle elmélet 70-95%-os eséllyel jön be 🙂
2021. júl. 18. 09:21
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Azt tudom hogy nővéremék a peteérés napján voltak együtt, kisfiú lett. Ezt az elméletet még ő mondta nekem. A sajátomat nem tudom, mi múlt hónapban már védekezés nélkül voltunk együtt, megfogadtam hogy nem görcsölök rá, össze is jött egyből. De fogalmam sincs mikor volt peteérésem és hogy melyik légyottból sikerült. 😆
2021. júl. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem az LH csúcsot jelenti, mert 12-36 óra alatt a lányos hímivarsejtek is odaérnek a petevezetőbe. Én csak az ovulációm napját tudom, az LH csúcsot nem. Mi előtte 2 nappal (kb 36 óra) voltunk együtt, és kislány a magzat.
2021. júl. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Illetve elvileg azért nagyobb az esély a fiúra peteérés napján, mert a fiú spermiumok gyorsabbak és ugye akkor már ott várja a pete a srácokat peteérés napján, nem nekik kell rá várni. 😃
2021. júl. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez most olyan, hogy mindig pontos volt az ovulációm középidőben, az első gyerek mégis egy héttel utána, a második egy héttel előtte készült, két kislányunk van egyébként. Szóval lényeg a lényeg, te kitalálhatod, időzítheted, bevethetsz amit szeretnél, az a gyerek aki titeket kiválasztott bárhogy is de utat fog törni magának.
2021. júl. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ovu napján voltunk együtt, kisfiú.
2021. júl. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Tüszőrepesztő injekciót kaptam. Úgy tudom, az injekció beadása után 36 órával történik meg a tüsző repedés. Mi akkor voltunk együtt. Kislányt várok. Első gyermekünk ugyanígy fogant, ő kisfiú lett.
2021. júl. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ovu napján voltunk együtt, nekünk is kisfiú lett.
2021. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy megoszlanak majd a tapasztalatok, de úgy vettem észre, hogy nagyjából tényleg működik az elmélet.


Köszönöm a válaszokat 🙂

2021. júl. 18. 16:52
 10/10 A kérdező kommentje:
5-ös nagyon aranyosnak találom az utolsó mondatod😊
2021. júl. 18. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!