Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzasgatlo melletti menstru...

Fogamzasgatlo melletti menstrualas?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Második hónapja szedem a fogamzasgatlot. Az első honapot végig menstruáltam (31napon keresztül) a második honap kezdésénél elmúlt, azóta viszont nem jött meg, a 3. Gyógyszer mentes napon tartok, de még nem jött meg, ez normális?

2021. szept. 1. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Dokit nem kérdezted? 31 napig vérzel és nem mész dokihoz? Miből gondolod, hogy ez normális? Mert nem az. Ez a gyógyszer neked nem jó.
2021. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Az első 3 hónapban normális.
2021. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Amennyiben a 31 napos dolog csak pecsételés volt és nem vérzés, úgy igen, normális. Sokan pecsételjük át az első hónapot. Az is oké, hogy most nem jött meg neked, mert 3 hónap alatt kb minden nornalis
2021. szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Azért az egy hónapon keresztül, folyamatosan tartó pecsételést nem nevezném éppen normálisnak. Nem biztos, hogy az a gyógyszer megfelelő neked, de gondolom védekeztetek máshogyan is. Én a helyedben visszamennék a dokihoz és vele beszélném meg.

A gyógyszerszünet bármelyik napján megjöhet.

2021. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
A nőgyógyász is elmondja, hogy első 3 hónapban minden normális.
2021. szept. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Négyes vagyok: annó nekem meg azt mondta a doki, hogy 1-2 hét pecsételés rendben van, de ha tovább tartana, menjek vissza, rám néz.
2021. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Nekem mindig a 4. gyógyszermentes napon jön meg, és még tart amikor el kell kezdenem az új levéllel, de csak első nap.

Viszont ez a 31 napos vérzés szerintem sem annyira oké, ezt beszéld meg az orvosoddal.

2021. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!