Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van hogy nem mutatja ki az lh...

Van hogy nem mutatja ki az lh teszt? Ritka?

Figyelt kérdés

Szombaton nagyon erős menstruációs görcsöm volt, nem jött meg, de olyan érzés volt, mint akit rögtön elönt. Hétfőn vizes folyás mellett tapasztaltam kocsonyás állagú nyákot, de nem sokat. Kedden nagyon szúrt a bal petefészkem körül egész nap, de az lh teszt egyik nap sem volt pozitív, pedig betartottam amit be kell tartani a tesztelés során.

Van olyan, hogy nem mutatja, vagy valami más problémám lehet?



2021. szept. 9. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3hónap alatt egyszer se volt pozitív, pedig már a 3.hónapban minden nap teszteltem. Ettől függetlenül a baba összejött
2021. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem érzékenyebbet kellett vennem 25 semmit nem mutatott a 15 meg + volt, vagy majdnem, de annál látszott, hogy erősödik.
2021. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Érzékenyebb teszt kell. Ennyi a titka.
2021. szept. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hófehérek az lh tesztjeim, mindig látszódik a második csík, de sosem lesz pozitív. Ilyen esetben is érdemes érzékenyebbel próbálkozni? 15-ös vagy 10-essel?
2021. szept. 10. 10:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem a 25-ös sose lett pozi. A 15 meg túl érzékeny volt, 5 napig pozi mutatott. 20as vált be végül. Sajnos ezt ki kell tapasztalni. Ha a 25-ös azért közelít a pozihoz, akkor elég lehet a 20-as teszt.
2021. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!