Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ébredési hőm a ciklus.hu-n...

Az ébredési hőm a ciklus.hu-n vezetem, és az egyik nap át van húzva zöld vonallal. Miért, mit jelent az? ( ha ez számít, nem a cilus első napjától kezdtem mérni a hőm. )

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 08:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Akkorra saccolja a program a peteérésedet,de gyakran téved.Mutatsz görbét?
2010. aug. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Szia, vélhetően a vélt pé-det jelöli a hő alapján..néha

ilyen zöld mint ebbe?

[link]

2010. aug. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Azt meg hogy? Amit ott leírnak,az olyan kínai.Ha leírjátok lépésről lépésre,hogyan lehet,akkor mutatom.
2010. aug. 31. 08:40
 4/24 anonim ***** válasza:
Előző ne haragudj,hogy ilyet kérdezek,de hogy nem lettél terhes mikor ilyen szép görbéd van és még jókor is voltatok együtt?
2010. aug. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Elkezded minden reggel nyelv alatt mérni a hőmérsékleted minden nap ugyanabban az időben mensi első napjától.Teszem azt 36,3-36,5 között ingadozik.Peteérérskor azaz termékeny időszakban hirtelen több tized fokot esik a hőd,lemegy mondjuk 36-ra majd ezt követően felmegy 36,6-37-között.Ha terhes vagy,fenn is marad.
2010. aug. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy két havonta terhes vagyok:( pozik a tesztek , mindjárt mutatok egy olyan hónapot is..de sajna nemrég derült ki, hogy a párom spermája baktérimmal fertőzött és ezért a beágyazódás után be is fejeződik minden:((

[link]

2010. aug. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Amikor látod a diagrammod, less a lap aljára, ott egy link, hogy megoszthatod másokkal arra kattints rá, és azt másold ide be..azt meg úgy, hogy miután rákattintottál a fősorban ahol a link van nyomsz egy bal klikket úgy,hogy az egész link legyen szürke..majd egy balt és másolás..aztán ide teszed a kurzort és nyomsz egy jobbost és beillesztés.
2010. aug. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
:( és ez hogy derült ki?De úgy tudom gyógyszerrel kezelhető,és utánna lehet baba nem?
2010. aug. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
bocs jobb és másolás..már össze vissza beszélek
2010. aug. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy többször volt halvány de határozott vastag pozi a tesztem, még is mindig megjött, nekem nézték a hormonokat rendbe volt, uh-n néztek rendbe voltam még is mindig megjött..majd a férjemet elküldték sperma vizsgálatra ahol kiderült kevés is a cucc ennek ellenére betalál és nyákos, ekkor a doki újra mintát kért tőle és a bakterológián kitenyésztették, igen antibiotikummal kezelhető átmenetileg ..olyan baktériumok vannak benne amit étellel és macskanyállal lehet elkapni, emellett egy parainfulenza vírus is van benne..szóval doki azt mondta majd akkor örüljek ha erős pozim lesz és nem jön meg..pf:(
2010. aug. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!