Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt - lehet még baba?

Negatív teszt - lehet még baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 napja késik ma reggel csináltam egy tesztet de -negatív lett. 31 naposak a ciklusaim. Vasárnap óta van neha reggel hányingerem de inkább este, néha néha meg fájdul a hasam alja de nem úgy mint szokott mikor meg kell jönnie. Olyan gyenge alhasi fájdalom tegnap óta a cicim is feszül enyhén, és a derekam is. Szerintetek érdemes a tesztet pár nap múlva meg ismételni?


2021. szept. 10. 08:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem jön meg, akkor én csinálnék.
2021. szept. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
-oké, köszönöm a gyors választ!
2021. szept. 10. 09:15
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A kora terhességi tüneteket a hcg okozza, ha ez annyira kevés, hogy egy reggeli teszt nem mutatja ki, akkor tüneteket sem okozhat. Szerintem nem vagy terhes, de igen, megismételném egy 10-es érzékenységű facelle teszttel.
2021. szept. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Aza helyzet hogy nem -bírtam ki reggelig 3x is ki kellet mennem az éjjel,és ittam is.
2021. szept. 10. 09:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor ismételd meg mindenképp
2021. szept. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2021. szept. 10. 09:41
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha már késik s negatív a teszt, biztos hogy nem vagy terhes!
2021. szept. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent mennyit pisilsz. Késésnél már mutatnia kellene. Nekem 10es facelle 4 nappal nem várt előtt délután is mutatta. Sajnos nagy valószínűséggel nem vagy terhes. Ha tünet van ami lehet terhességi, akkor bizony már kimutatható hcg is van.


Azért, amíg nem jön meg 2 naponta tesztelj....láttunk már fura csodákat, de közbe azért inkább mensire készülj..


Mielőbbi sikert kívánok!

2021. szept. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2021. szept. 10. 11:39
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez valószínűleg a fejedben létezik csak, mert ilyenkor még nem létezik hányinger, itt gyiken viszont mindenki amiatt gondolja magát terhesnek már a nem várt napján is. Ha a teszt negatív, akkor meg végképp esélytelen emiatt hanyinger. Bocs hogy így lelombozlak
2021. szept. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!