Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 negatív terhességi teszt, 2...

2 negatív terhességi teszt, 2 hónappal együttlét után, semmilyen terhességre utaló tünet nélkül lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Júniusban voltam utoljára együtt a párommal. Azóta a menstruációm minden hónapban rendszeres volt és olyan amilyen általában is szokott. Sem kevesebb, sem másabb. Augusztusban két napot késett a menstruációm, akkor csináltam egy terhességi tesztet ami negatív lett. Rá két hétre még egyet, ami szintén negatív lett. Voltam ultrahangon még július végén, augusztus elején ahol semmit nem láttak.

Most jelenleg megint késik a menstruációm 1 napja, és a mellbimbóm közepe egy kicsit kifehéredett és ezért is ijedtem meg most egy kicsit. Viszont az is lehetséges, hogy csak annyira félek, hogy már beképzelem magamnak.

Valaki járt már hasonló helyzetben?



2021. aug. 28. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az IS lehetséges, hogy beképzeled, hanem kizárólag az lehetséges. Nem vagy terhes.
2021. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden negativ hogyan lehetnél terhes, beképzeled magadnak és még a vérzésed is megjön..Gondolom nagyon szeretnél babát?
2021. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség elsõ jele, hogy a vérzés kimarad.
2021. aug. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért tartok tőle, mert amikor ultrahangvizsgálaton voltam, csak azért kellett mennem, mert 2 hete fájt a gyomrom és az alhasam. Ezért elküldtek ultrahangra, viszont azt mondták semmit sem találtak. Tehát ha terhes lennék, akkor azt már látták volna?
2021. aug. 28. 12:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy látták volna 2 hónap után.
2021. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A leírásodban pont 0 darab jele van a terhességnek.
2021. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az még nem volt 2 hónap, de már több volt mint 1 hónap
2021. aug. 28. 14:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2021. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdezõ én ugy látom, hogy te élsz nemi életet, de a következményekkel nagyon nem vagy tisztában.
2021. aug. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
idegesség stresz,étkezés is késlelteti menstruáciot.terhes vagy azota?
2021. okt. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!