Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30 napos volt most a ciklusom,...

30 napos volt most a ciklusom, mikor kezdjem az lh tesztelést?

Figyelt kérdés
Ez az első hónap hogy meg szeretném nézni van e ovum
2021. szept. 10. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
18 nappot vonj ki a ciklushosszodból. Ha tutira akarsz menni akkor az elmúlt fél év legrövidebb ciklusával számolsz, akkor biztos, hogy nem késed le. És azért 18 napot kellene kivonni, mert 16 napos is lehet a luteális, két nappal ovu előtt kezdve már nem késed le. Persze, ha te tudod, hogy neked csak 14 napos, akkor elég 16 nappal hamarabb kezdeni.
2021. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát előtte hónapban pl 25 napos volt
2021. szept. 10. 12:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos ami biztos alapon,én már hamarabb kezdeném,akár 12-13 naptól

Nekem 28 naposak a ciklusaim

És megdöbbentő volt,hogy a 9.napon volt ovum...

Most sikerült is pozit tesztelnem (terhességi teszt)

Mindig azt hittem,hogy 14.napon van...sajna nincs tünetem,nincs folyás,hasszurka,hogy mikor van ovum

Első ovu tesztes hónapunk volt Facelle teszt,Rossmann,5db van egy csomagban,hálIstennek sikerült is


Sok sikert kívánok,minden jót,mihamarabb pozitiv tesztelés kívánok

2021. szept. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!