Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esélyes terhesség vagy befolyá...

Esélyes terhesség vagy befolyásol valamit?

Figyelt kérdés

Peteéréskor voltunk együtt párommal de nem védekeztünk,csak megszakítással (tudom hogy ez pont nem a legbiztonságosabb és hogy előváladéktól is teherbe lehet esni). A nőgyógyászom Klion kúpot írt fel nekem, amit jelenleg használok. Az együttlét után, pár perccel megmosakodás után felhelyeztem.

Így mennyi az esélye a terhességnek?


2021. szept. 16. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Ha szexeltél védekezés nélkül, eléggé van esély. A megszakítás nemhogy nem a legbiztonságosabb, hanem nem is nevezhető semmilyen téren biztonságosnak. Inkább felelőtlenség.
2021. szept. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
12,3%
2021. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na várj:

Klion kúpot használsz, mert van valami fertőző nyavalyád és védekezés nélkül szexelsz? Csak gratulálni tudok, de komolyan.

Nagyon remélem, hogy egy darabig még nem fogsz szaporodni, ha ennyi az IQ-d, mint egy mezei kankalinnak...

2021. szept. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!