Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez befolyásolhatja a teherbees...

Ez befolyásolhatja a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Erős alhasi fájdalmak miatt bementem a háziorvoshoz, aki elküldött ultrahangra. Ott kiderült, hogy a bal petefészkemen egy 4 cm-es ciszta van. Ez később okozhat gondot, ha babát szeretnék?

2020. nov. 25. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
El is halhat a petefészked amelyikbe van.. Érdemes minnél hamarabb felkeresni egy nőgyógyászt.
2020. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A 4cm-es azért nagyon nem kicsi. Keress fel egy nőgyógyászt.
2020. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A háziorvos telefonált egy nőgyógyásznak, aki azt mondta, hogy 5 cm alatt nem csinálnak vele semmit. :/
2020. nov. 25. 20:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem nagy, és valóban nem szokták 5 centi alatt műteni, ugyanis 99%-ban felszívódik. Szedjél fájdalomcsillapítót pár napig és majd menj vissza kontrollra a menzeszed után.
2020. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 8eve van cisztám,van hogy felszivodot es kijot ujból,nemtudnak vele mitcsinálni szinten majdnem 4cm.Én rakérdeztem h ez baj e mármint teherbeesésnél es aztmondták hogy nem.Ugyhogy ne stresszelj ezen nem zavar be:)
2020. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondoltam de csak a fájdalmak kezdete után kb egy évvel mentem el vele először orvoshoz. Annyi idő sem volt elég neki, hogy felszívódjon. Egyébkénk ez még a nyáron volt és még most is tart. Azóta Angliában élek. Az orvos azt mondta, elég akkor megnézetni újra, amikor hazamegyek. Az nyáron lesz valamikor.
2020. nov. 25. 20:28
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5-ös. :)
2020. nov. 25. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:

5ös vagyok:)

Nekem amikor rátalaltak antibabit szedtem es aztmondta amin abba hagyom a szedest és megfog jönni a menzeszem h nagyon fogok görcsölni,mert hogy még szedem a tabit az kiegyensulyozza es azer nekem nem faj(vagy valahogy igy mondta😂)

3eve abbahagytam 3év alat 3szor volt telleg brutális görcsöm 1szer orvosnál is kötöttem ki.De egyebként ennyi en máshogy nem érzem hogy az ott baj lenne vagy zavarna

2020. nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt több is. Én gyógyfüvekből álló teakeveréket jttam 1-2 hétig kúraszerűen, és eltűntek. (Napi 2 liter+ ezen felül víz)

A lényeg, hogy sok folyadékot igyál!

2020. nov. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!