Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív szerintetek?

Pozitív szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok barátnőmèk már 9 éve próbálkoznak babával. Elvileg mind a kettőjüknèl rendben van minden. Már nagyon el van keseredve. Ma csinált egy facelle tesztet. 8.dpo- on. És a második csiknak csak a kétszéle rózsaszín,közte fehér szóval nem telibe rózsaszín. Mondtam neki hogy ez nagyon korai, de hiába. Így hagyom hagy csinálja ahogy akarja :( de szerintetek ez most negatív vagy pozitív. Biztosra tudja hogy 8.- án volt tüsző repedése, uh- val van figyelve.
2021. szept. 16. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Negatívnak hangzik.
2021. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

A 8. dpo korai, plusz látatlanba mondani bármit is... Nem teljesen értem a kérdést.

Ha azt mondjuk pozitív, akkor megmondod a barátnődnek, hogy gyakorin valaki azt monda, hogy az?

2021. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem!! Csak tudod én magam is kíváncsi lettem volna rá. Nekem már van 2 gyerkőcöm de ilyen tesztet még nem láttam!
2021. szept. 16. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Illetve, lehet hogy 8. dpo, de a tüsző repedéstől, még mindig van 24 óra, amikor bármikor megtermékenyülhet. Ezt ki kell várni.
2021. szept. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm azt mondja, hogy valószínűleg negatív.

Kérdezi a barátnőm, hogy még valamire kíváncsi-e a barátnőd?

2021. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6-7 nap múlva tesztelj újra.
2021. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!