Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle sima teszt nagyon...

Facelle sima teszt nagyon halvány második csíkkal kinek jelzett babát?

Figyelt kérdés
Sajnos elég össze vissza van, hol 35,32,30,29napos. Túl vagyok már egy pár vervetelen, most varom a ciklus vérvételt. Ha 32 napos mensit veszem alapul, akkor most kene valahogy megjonnie, teszteltem délután egyet, nagyon halvány pozi, de igazából nem kell fény fele mutatni, úgy is látszik, ferjem is látta. Idő belul(5perc) kijött. Fel éve vetélés volt, utána kétszer volt kémiai egy hetes késéssel. De ott nem erősödött a teszt. Ilyet meg ugye nem használtam sose, kiváncsi lennék arra, hogy kinek volt nagyon halvány és baba lett belőle?
2021. szept. 17. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nagyon halvány volt, de itt gyakorin senki nem mondta negatívnak. 11.dpo.


Egyébként voltál vizsgálva, hogy mi az oka a több sikertelenségednek? Ok mindig van és kell a kezelés. Mert úgy néz ki teherbe tudsz esni, de nem tud megmaradni a terhesség. Magas TSH pl pont okozhatja ezt. De akár a progi hiánya is.


A legjobbakat kívánom, bármi is lesz járj majd utána egy vérvétellel.

2021. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szia! Pont ezért mentem el egy jó endokriológushoz. Majd hozza fogom vissza vinni az eredményeket hogy nézze meg, de a 3-5.-ik ciklus nap vérvétel még hiányzik, azt varom jöjjön meg és tudjak vissza menni majd hozza azzal is. Szoval ez a kivizsgálás tart nalam. Már van egy gyermekem és nagyon örülnénk a kistesónak. Köszönöm aranyos vagy!:)
2021. szept. 17. 21:37
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Szia.

Nekem 11.dpon mutatott halványat igaz még csak 5 nap telt el de most már szép erős pozitív tegnapelőttre nem vártam.

Orvosnál még nem voltam mert korai lenne de bízom benne, hogy minden rendben lesz a babával :)

Sok sikerült kívánok neked is!

2021. szept. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind 2 terhességemnel nagyon halvány volt a 2.csik, 1 hét késés után is.
2021. szept. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtátok. Picit meg is nyugodtam, mert továbbra sem jelentkezik a menszeszem. De vajon miért halvány úgy “mindenkinek” mikor 10-es teszt?

3. Viszont kívánom :)

2021. szept. 18. 14:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha korán tesztel valaki, akkor azért, ha meg nem, akkor is szervezetfüggő, hogy mikor robban be jobban a HCG termelődése. Anno késett több napja, teszteltem, kb. rögtön kijött a 2. csík, de nagyon halványan. 5 nap múlva még egy teszt, semmit nem erősödött, de ott befejeztem a tesztelést, a csík megléte a lényeg.
2021. szept. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9-10-11 dpon is mutatta 3 különböző terhessegnel. Anno megneztem egy orvosi dokumentációt a hcg termeléssel és ott az volt h 11. Dpon min. 10 hcg-nek kell lennie a szervezetben ha terhes a nö. Ha nincs akkor nem fejlődik jól a baba
2021. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az én facelle tesztem ilyen volt

[link]

2021. szept. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8as, na olyan mint neked a 9.-ik napon. Ma fogok tesztelni megint ha addig sem jön meg. Koszi a válaszokat!
2021. szept. 21. 08:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi történt veled azóta?
2021. szept. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!