Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle kazettas mintha lenne...

Facelle kazettas mintha lenne rajta halvany masodik vonal?

Figyelt kérdés

[link]


Csak ertelmes válaszokat kérek !


4 nappal vagyok a nemvart elott .


Megerzesbol tunetek miatt teszteltem ilyen hamar ,

Es mert szoban felmondtam a munkahelyemen , de ha lenne egy picike esely, megsem mennek mert az volt a tervem hogy munkahelyrol megyek tp.-re .



2020. jan. 12. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezen semmilyen második csík nincs.

Az első tünet pedig a kimaradt vérzés, a második a pozitív teszt. Minden egyéb hasszurka, meg mellfájdalom, görcsölgetés meg a többi beképzelgés menzesz előtt is ugyanúgy lehet. Csak amíg nem akarunk gyereket, addig ezekre nem figyelünk oda.

Várd ki szépen míg késik.

Ettől normálisabb választ nem tudok adni.

2020. jan. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Negativ.
2020. jan. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs 2. csík.
2020. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon negatív :(
2020. jan. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Látom amit látsz, nekem is ilyen volt mebsi előtt több napig nem csak ez, de más tesztem is, szintén egyértelmű nünetek miatt teszteltem hamar (voltam már terhes) Viszont nekem időre a tesztek ellenére megjött, itt gyakorin mindenki pozitívnak ítélte a trsztjeim. Kémiai terhesség volt. Két nap múlva tesztelj újra ugyan ezzel a fajtával, ha tethes vagy erősödni fog. Ezt negatívnak venném pláne a tapasztalatom alapján. Mensi előtt 4 nappal amúgy sem lenne erősebb...
2020. jan. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ez negatív. Sajnálom!
2020. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez lehet h pozi lesz. Van ott vmi. Vegyel egy predictort, az megmondja.
2020. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


Én is 4 nappal vagyok a nem árt előtt és ilyen,de erre sem mondanám, hogy pozitív. Nálad sajnos semmi sem látszik. :/

2020. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, a tied sajnos negatív, de ne keseredj el, a nemvárt után 1 nappal tesztelj újra! :)

Utolsó, a tiéden látok valami halványat, de nem akarom beléd beszélni.

Szurkolok nektek! :)

2020. jan. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sztem pozi a kerdezoe, a masik szinten.
2020. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!