Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy az esélye, hogy terhes...

Nagy az esélye, hogy terhes lennék?

Figyelt kérdés
30 vagy 31.én voltunk együtt a párommal. Védekeztünk viszont egy pár mp-re óvszer nélkül is megtörtént a dolog. Ma kellett volna megjönnie fáj a hasam de semmi. Csináltam tesztet negatív lett.

2021. szept. 17. 21:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
A pár másodpercre bedugásból teherbe esésre szerintem kisebb az esély, mint a lottó ötösre. Ettől függetlenül értem az aggodalmat, mi is csináltuk párszor (kicsit hosszabb ideig), de aztán nem engedtem már, mert csak idegeskedtem utána. 1 nap késés pedig nem késés, ezt valszeg te is tudod, pláne, hogy a teszt negatív. Nyilván teljesen biztosra akkor lehet csak mondani, ha megjött, de igen nagy összeget mernék rá tenni, hogy nem vagy terhes.
2021. szept. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!:)
2021. szept. 18. 11:01
 13/16 A kérdező kommentje:
Csináltam ma meg egy tesztet az is negatív lett:)
2021. szept. 18. 18:42
 14/16 anonim ***** válasza:
3%
Hogy a fa@omba lehetnek ennyire ostobák emberek.Hány éves vagy?15?Kefélni van eszed,de azt sem tudod,hogy működik a saját tested.Jo lenne,ha nem a keféléssel foglalkoznál,hanem kicsit tanulmányoznád a dolgokat!Negatív a teszt,de van esély igen....🤣🤣🤦🤦El sem ment benned...ha egy nőnek peteérése van és úgy vannak együtt,kb.25%-ék az esély,hogy teherbe esik.Persze függ az élet kortol is.Miért kell baromságokat kérdezni?!
2021. szept. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem unjátok a kioktatós szövegeket?:( szeptember 2.-án volt peteérésem szóval már ki kéne mutatnia a tesztnek ha az lennék. De köszi azért, hogy megmutattad az intelligencia szinted.😘 nem erre voltam kiváncsi.
2021. szept. 20. 06:59
 16/16 anonim válasza:
Szerintem nem vagy terhes. Ha a teszt is negatív akkor nincs gond. Már biztosan ki kellene mutatnia, a "baj" lenne
2021. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!