Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » (esetleges) Beágyazódás után...

(esetleges) Beágyazódás után már jobb ha nem szexelün?

Figyelt kérdés

Szerdán volt pozitív az ovu tesztem. Aznap este együtt voltunk és előtte is 2 nappal.

Ha esetleg megfogant a picink, akkor már jobb, hogy nem szexelünk? Vagy semmi baja sem lehet?

Azt olvastam, hogy a terhesség, az első 6.-7. hétig, amíg nincs szívhang elég kényes.


2021. szept. 19. 11:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Egészsèges terhessegnek nem lesz baja aszextől. Ha nem.egèszseges, akkor nem a szextől megy el.
2021. szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. szept. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
De akkor utána már soha.
2021. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mostantól sosem fogtok szexelni a hónap második felében?
2021. szept. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi megszívtuk volna, mert mindkét gyerek később fogant ,mint ahogy a peteérés számolásaim szerint lett volna. Ha maradni akar, marad, aszerint ellenére is. Ha nem marad akkor szex nélkül sem marad.
2021. szept. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Van az az eset amikor nem jó szexelni utana de ezt inkább akkor szokta orvos javasolni ha vki többször vétel. Nekünk pl kifejezetten nem szabad utana mert 2x veteltem. Ill kúpot is szedek ami mellett nem lehet. Ha meg nem veteltel ne izgulj emiatt
2021. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én még nem vetéltem, még sosem voltam terhes. Remélem, hogy most az vagyok :)

Csak azért gondoltam rá, mert ez a 2. hónapunk és előző hónapban szexeltünk ovu után is és negatív lett a tesztem. Pedig megfelelő időben voltunk együtt (ovu teszt pozitív, hőmérőztem is és tojásfehérjés folyásom is volt)

2021. szept. 19. 20:22
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek sikerül elsőre. Mindenesetre attól nem fog elmenni ha szexeltek. Csak nyugodtan.
2021. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Megsúgom, egy egészséges párnak, ahol totál semmi baj nincs, ott is a "tankönyv szerint", ha a legoptimálisabb pillanatban szexelnek, akkor is csak olyan 15-20% az esélye a teherbeesésnek. 1 évig(!) nem számít hosszú időnek a próbalkozás...

Szóval 2 hónap után totál felesleges ilyeneken stresszelni

2021. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem mondta hány éves és ha esetleg 35+-os akkor nem egy év.
2021. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!