Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két terhességem volt egyszerre...

Két terhességem volt egyszerre, az egyik méhben 6 hetesen elment (nem kapartak). Rá két hétre méhen kívülit találtak a jobb petevezetőmben (laparoscopiával el kellett a jobb petevezetőt távolítani). Esély van a teherbeesésre még természetesen?

Figyelt kérdés
4 éve próbálkozunk, egy csoda volt hogy természetesen teherbeestem(felhőtlen boldogság),de elveszítettem, azután most karácsonyra majdnem meghaltam a rengeteg vértől a hasamban, irány műtét, és így már, hogy még kevesebb az esély,hogy babám lehessen egy petevezetővel, beleőrülök a tudatba.Ha van hasonló eset,ami végül babát eredményezett, írjatok!
2007. dec. 27. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Először is nagyon sajnálom hogy ilyen dolgokat kellett átélned, de a reményt soha nem szabad feladni. Van egy ismerösöm akinél az első terhessége méhen kivüli volt és most van két gyereke akik természetes uton fogantak. A másik ismerösömnek meg szintén csak az egyik petevezetéke volt átjárható és mégis sikerült teherbe esnie. Most meg kellene probálnod lelkiekben feldolgozni az eseményeket. Nem irtad hány éves vagy. Mi 5 éve probálkozunk, már elmultunk 35 évesek, négyszer sikerült teherbe esnem és mind a négyszer elhalt a magzat az 5-8 hét között. Már minden vizsgálaton túl vagyunk és minden rendben is van velünk. Szóval sok türelmet és kitartást kivánok, ha a kisbaba jönni akar akkor jönni is fog.
2007. dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőmnek mind a 2 petevezetékét elkötötték, és most 10 éves a fia. :)

Neked nagyobb esélyed van a teherbe esésre, mint akkor neki.

2007. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha olvasod, erre jársz, kérlek írjál, hogy hogy vagy? Sikerült-e a baba?
2009. nov. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!