Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció utáni folyamatos...

Ovuláció utáni folyamatos mellfájás?

Figyelt kérdés

Nem tapasztaltam még ezt a folyamatos mellfájást, lassan 2 hete fáj folyamatosan ovuláció óta. Eddig mindig elmúlt egy bizonyos idő után de most ez megmaradt.

Van akinek ez a mellfájás végig megvolt a luteálisban és baba lett?

Vagy nincs összefüggés? Egy helyen azt olvastam ha megmarad a mellfájás az azért lehet mert a sárgatest nem sorvadt el és termeli a progeszteront folyamatosan. Erre mennyire lehet alapozni?


2021. szept. 21. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Sárgatest. Nekem menzesz után múlik el. Persze, ha van baba, akkor tovább marad, mint a menzesz, de ez sem törvényszerű.
2021. szept. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ami ovutól tart az nem lehet a terhességtől hoszen akkor még semmiféle terhesség nem létezik :)


Az első pedig jól írta. A sárgatest okozhat furi tüneteket, petefészek szurkát meg mellfeszülést. Na meg a progi is okoz ami szintén ovu után emelkedik mert ez a dolga. A szintje változó tehát egyik ciklus ilyen másik olyan.


A babához persze sok sikert.

2021. szept. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!