Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozi ovu teszt után 12 nappal...

Pozi ovu teszt után 12 nappal már tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban ovu teszteltem, 18án volt pozitív. Ha 1 hét múlva tesztelek mutathat már valamit?
2021. szept. 23. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem, tilos.
2021. szept. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért?
2021. szept. 23. 10:20
 3/6 anonim ***** válasza:
:D
2021. szept. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor tesztelsz amikor akarsz, ha szex után 2 nappal az sem tilos. Erre utalt az első válaszoló :)


Pozi ovuteszt után 11 nappal 10es tesztet már nem olyan butaság próbálni. Minden esetre nem várt előtti tesztelgetés nem a legjobb hiszen pozitív teszt ellenére is megjöhet. Ha ez nem tör meg téged bátran próbálj egy tesztet, aztán ha késik egy napja még egy teszt akkor lehet majd örülni.

2021. szept. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az se olyan nagy gond, viszont akkor már legalább azt tudnám hogy van esélyem teherbe esni. 8 hónapja próbálkozunk, jelenleg próbálom kiismerni a testem mielőtt orvoshoz mennék
2021. szept. 23. 12:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Pozitív ovulaciós teszt utáni nap van ténylegesen az ovulació.

Így én inkább a pozi teszt után 13.nappal és egy 10es teszttel próbálkoznék mondjuk predictor early vagy facelle. Az már mutatni fogja valószínűleg ha van baba

2021. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!