Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 4 nappal...

Nem várt előtt 4 nappal tesztelhetek szerintetek?

Figyelt kérdés

10-es teszttel gondoltam. ismételni fogom utána is, mert tudom, hogy korai, de elég furán érzem magam.


Ovuteszem erősödik a reggeli vizeletből, alhasban, a méhem körül állandó feszítő érzés, vasárnap este meg úgy belenyilalt a méhembe valami, mintha egy pici tűvel piszkálnák. Szédülök és a cigitől undorodok, holott nagy bagós vagyok, és egészen eddig sóvárogtam is utána, de az inszem miatt nem cigizek már (najó, 1-2 szál becsúszott pénteken este, mert annyira kívántam. Most viszont fúj...


gondoltam veszek egy predictor early tesztet, meg van 10-es vaterát one step.



2017. jún. 21. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
En nemvart elott egy nappal teszteltem...negativ lett.Masnap reggel pozitiv.
2017. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tesztelni akarsz nemvárt előtt akkor is érdemes lenne még 2 napot várnod.
2017. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
kedves első, és előtte éreztél valamit? Vagy volt vmi előjel? milyen teszttel teszteltél?
2017. jún. 21. 16:31
 4/14 A kérdező kommentje:

hát igazából van egy csomó tesztem, idegeskedni nem fogok, ha negatív szerintem, mert még tényleg korai.

Viszont a hőm is magas eléggé, 37,1 volt ma reggel, az alap hőm 36,5

2017. jún. 21. 16:33
 5/14 anonim ***** válasza:
Inkább várj még 1 hetet legalább
2017. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
az orvos azt mondta vasárnap és hétfőn teszteljek. 11-én volt sz inszemináció. ha hétfőn negatív, hagyjam abba a progit.
2017. jún. 21. 16:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálam a nemvárt előtt 1-2 nappal kezdett csökkenni a hőm, most még annyira nem mérvadó, hogy mennyi a hőd.
2017. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az egvilagon semmit nem ereztem...talan egyszer ketszer megszedultem.De 8. honapja probalkoztunk es nekem mindig hajszal pontosan 28. nap reggelre jon meg ahogy leulok a wc-re.Nem jott meg delutanig direkt nem pisiltem es halvany de lathato pozi tesztem lett.

Hidd el felesleges nemvart elott tesztelni.Vard meg azt a negy napot ha van baba 4 nap mulva is ott lesz:)

2017. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt hogy elso voltam es nagyon szoritok!:)
2017. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy kicsit korai,de ha úgy érzed tesztelj nyugodtan,csak ha negatív,akkor ne keseredj el,mert meg abból bármi lehet. :) En holnapra nem várom.Tegnap leesett a hom,mára vissza ment 37,re. Tegnap és ma is menstruációs görcseim vannak,ami pár másodpercig tart,aztán órákig semmi.A hom mindig aznap esik le,mikor megjön.Ha holnap a nemvárt napján is fent marad,akkor holnapután tesztelek .Drukkolok neked :)
2017. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!