Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom hülyeség, csak kíváncsis...

Tudom hülyeség, csak kíváncsiság. Ha egy extra halvány pozitív terhessegi tesztet hátulról lámpával megvilágítok és tisztán látszik a 2. Csík akkor lehet pozitív? Vagy a száradási csík és a reagens helye is látszik olyankor ?

Figyelt kérdés
Csak az válaszoljon kérem aki próbálta. Aki szerint még hülyeség görgessen tovább. :)
2021. szept. 24. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
A csík helyét mindig látni, sokszáz negatív teszt nagyítós -lámpás bűvölése után mondom. Ha pozitív, még ha halvány is, nem lesz kétséged. Lámpa nem kell ennek eldöntéséhez. Sajnálom.
2021. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem hülyeség, évek óta várok babára, itt vagyok esténként, fájdítom a szívem mások pozitív tesztjével, minden a piacon kapható márkát már próbáltam, és mindig reménykedem, már fejen állok, tanultam, olvastam és várok várok,... ehhez képest egy kis lámpázás, ugyanmár...! :)
2021. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Csak ismételni tudom az előttem szólókat: amikor vééégre pozitív, akkor az képletesen fogalmazva kiveri a szemed. Nem kell hozzá semmi trükk. Mondom ezt sok-sok negatívval a hátam mögött.
2021. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Nálam bevált. Pozi volt, ami épp hogy látszott, átvilágítva jóval egyértelműbb volt.
2021. szept. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú de sokan vagyunk xD én is lámpáztam....mindegyiknél látszik csík. Amikor pozi lett azért azt felismertem lámpa nélkül is pedig 4 nap volt nemvártig és extrém halványka volt :) hidd el látni fogod, ha pozi.
2021. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem lámpáztam még max forgattam és nappali fénynél plusz bentinél néztem. Mikor nem voltam terhes soha egy árva árnyék sem volt rajta 😁 mondjuk csak 2x vagy 3x teszteltem nemvárt előtt a többit késés esetén de semmiféle szellemcsík nem volt soha.
2021. szept. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha pozitív, az mindenféle trükk nélkül is látszani fog.
2021. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megjott! Szóval ez van :D
2021. szept. 25. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!