Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha peteérés után kb.1 héttel...

Ha peteérés után kb.1 héttel a hőm 37,2 (igaz, hogy délután mértem), az mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Azt jelenti, hogy volt peteérésed. Máskor reggel mérd meg. Ha elmarad a mensid és magas marad a hőd az már jelenthet terhességet. Peteéréstől a hőmérséklet megemelkedik és a mensi előtt kb 12-24 órával szokott leesni.
2008. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocs de ez semmit nem jelent. Nem tudni hogy nyugodtan mennyi lenne a hőd. Nap közben felhevülsz tehát nem reális az eredmény. Csak a reggeli hő a mérvadó

2008. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Önmagában a délutáni hő nem jelent semmit. Nekem mégis ez volt az első jel.


Peteérés után pár nappal azt vettem észre, hogy délután úgy éreztem hőemelkedésem van. 37-37,2 volt. (nem szokott ennyi lenni nekem) Olyan érzésem volt, hogy ráz a hideg -ez volt gyanús-, és mint amikor valaki forró teát iszik, olyan égő érzés volt belül mindenhol. Ezeken a napokon olyan álmos voltam, délután le kellett feküdnöm aludni. Csak pár nappal ovuláció után. Kételkedtem, hogy ilyen korán lehet érezni, de mégis lehet... Majd pár nap múlva hasszurka jelentkezett. Peteérés utáni 10. napon pozitív lett a terhességi teszt.

2008. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az első terhességemnél nekem is ez volt az első jel.

-15 fokban , hajnalban jártam dolgozni, és mikor beértem a munkahelyemre, akkor mértem.Akkor is 37.2 volt.Mondjuk akkor már késett a menzim is.

Most csak reménykedek, mert más jele nincs, viszont én is majd meg fagyok- ezért is mértem meg.

2008. dec. 12. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!